HJORTEMOSEPergolă HJORTEMOSE 3x3x2,3m gri deschis
Transformă-ți spațiul exterior cu pergola HJORTEMOSE. Cu un acoperiș reglabil, impermeabil și un cadru durabil din oțel, această pergolă de grădină creează un cadru confortabil pentru orice ocazie. 3x3x2,3 m
Caracteristici
- Copertina reglabilă: se trage cu ușurință înainte și înapoi pe acoperiș
- Protecție UV: Protejează copertina de decolorare
- Impermeabilă: Copertina este rezistentă la ploaie și rouă
- Cadru din oțel: robust și durabil
- Cuie și frânghii incluse: Atașează ferm pergola pe gazon
- Creează un spațiu confortabil în aer liber: excelent pentru evenimente în aer liber sau pentru relaxare în grădina ta
Copertină reglabilă
Pergola HJORTEMOSE vine cu un copertina reglabilă din poliester. Puteți trage cu ușurință baldachinul înainte și înapoi pe acoperiș cu curelele atașate. Acest lucru vă permite să decideți dacă doriți să vă bucurați de lumina soarelui sau de umbră.
Protecție UV
Țesătura din poliester este protejată UV. Aceasta înseamnă că materialul poate rezista la expunerea la soare fără ca acesta să se decoloreze.
Impermeabilă
Copertina reglabilă este rezistentă la apă, făcând-o rezistentă la ploaie ușoară și rouă. Pur și simplu trage copertina peste acoperiș și bucură-te de spațiul tău în aer liber fără să-ți faci griji pentru vreme.
Cadru din oțel, inclusiv cuie și frânghii
Pergola are un cadru din oțel rezistent, acoperit cu pulbere, care oferă o bună stabilitate. Poți atașa cu ușurință cadrul pergolei pe gazon cu frânghiile și cuiele incluse.
Creează un spațiu confortabil în aer liber
O pergolă oferă un cadru grozav pentru evenimente în aer liber sau pur și simplu pentru relaxare în grădina ta. Creează un spațiu confortabil în aer liber adăugând mobilier de grădină, plante în ghivece și lumini de exterior. Cu o dimensiune de 3x3x2,3 m, pergola oferă mult spațiu pentru mobilierul tău de grădină.
| Dimensiune | Lățime: 300 cm, Lungime: 300 cm, Înălțime: 230 cm |
|---|---|
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 14.5/21.5 cm, Lungime: 228/298 cm, Înălțime: 14.5/13 cm |
| Greutate | 15/28 kg |
| Stâlpi | Oțel |
| Stâlp | Oțel |
| Margine | Oțel |
| Calotă | 100% poliester |
| Culoare | Gri deschis |
| Capăt hidrostatic | 1000 mm/cm² |
| Caracteristici | Protejat UV, Hidrofug |
| Include | Țăruși și frânghie |
| Blochează radiațiile UV până la | 98 % |
| Tratament | Vopsit electrostatic |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Genial
La estructura está genial, parece muy bien acabada y duradera. La tela igual.. tiene una calidad precio inmejorables
Nume: Patricia
Pergola
Vše v naprostém pořádku, snadné složení, čas ukáže co vydrží
Nume: Petr
Zadaszenie
Niestety tylko przy bardzo drobnym deszczyku nie przecieka, ale jak jest trochę większy deszcz meble sa mokre, trzeba chować poduszki
Nume: Dorota
Prisvärd
Mkt bra pergola till ett rimligt pris.
Nume: Ewa Johannisson Lundberg
Super pergola
Jeg købte en Hjortemose pergola, fordi den var billig. Det viste sig så, at kvaliteten var helt i top. Der er tænkt på alle detaljer, som magneterne i enderne, som holder på den der + den overdækkede parkeringsplads i enden, så der ikke regner ned i stoffet.
Nume: Søren Hjorth
Pergola
Super mooie pergola,mooie kwaliteit voor een mooie prijs Goed op te zetten met 2 personen
Nume: Brigit
Fin pergola til prisen
Fin pergola til prisen, dog har stænger og stolper en del trykskader på trods af indpakning.
Nume: Stine Kjerrumgaard Kramer
Den er praktisk men der er en produktions fejl på dugen
Der er 7 kanaler på dugen og efter manual skal der kun være 6
Nume: Frede Henriksen
Pergola
Mooie pergola voor een betaalbare prijs , zeer goede kwaliteit
Nume: NGM Bergsteijn
Masszív, stabil pergola jó áron
Szép, masszív, erős pergola. Könnyű volt összeszerelni. A ponyva tépőzárral összefogatható becsukott állapotban. Kinyitott állapotban mágnesek tartják a helyén a ponyvát. Megéri az árát!
Nume: Tamás
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


