JUNGLEDALBalansoar JUNGLEDAL bej
Balansoar de terasă din oțel. Incl. pernă cu husă rezistentă, țesută. 86x80x105 cm
| Dimensiuni | Lățime: 86 cm, Înălțime: 80 cm, Adâncime: 105 cm |
|---|---|
| Înălțimea șezutului | 35 |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 67 cm, Lungime: 89 cm, Înălțime: 43 cm |
| Greutate | 12.6 kg |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Oțel, Șezut: Oțel, Picioare: Oțel |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Pernă | |
| Pernă de scaun | Material: 100% poliester, Umplutură: 100% fibră de poliester, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: Nu, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Poate fi curățat cu apă pe suprafețe mici |
| Pernă de spate | Material: 100% poliester, Umplutură: 100% fibră de poliester, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: Nu, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Poate fi curățat cu apă pe suprafețe mici |
| Tratament | Vopsirea electrostatică ajută la protejarea metalului împotriva ruginii și deteriorării. Vopsirea electrostatică este procedeul prin care se aplică un strat protector de pudră colorată peste metal. |
| Culoare | Bej |
| Testat pentru | 110 kg |
| Include | Pernă luxoasă cu husă rezistentă, țesută |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Utilizare | Exterior |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Es amplia
Es cómoda. Al montarla, cuesta un rato, porque el marco (2 mitades), no encajan muy bien. El cojín, no es lo suficientemente grande, es más pequeño que en las fotos de fábrica, por lo que el marco sobresale por abajo, arriba o en un lateral.
Nume: Diana
Schaukel
Jederzeit wieder.
Nume: Edi
Parfait
Fauteuil hyper confortable et facile à monter ! Je recommande
Nume: Aurore
Fotel ma plusy i minusy
Fajny fotel, duży, można wygodnie usiąść ale bardzo szybko wygniata się poduszka, kolejna wada to że jest zbyt krótka do ramy, tak z 15 cm brakuje.
Nume: Milenaxromanska@gmail.com
Super
Duży, wytrzymały i wygodny fotel. Niby ogrodowy ale do salonu też się sprawdza. Można siedzieć w nim nawet po turecku i nadal jest dużo miejsca.
Nume: Sylwia
Houpací křeslo
Krásné, pohodlné..miluju ho..a moje chlupaté lásky také ;-)
Nume: Denisa Blahová
Preciosa y cómoda
Montada en 30 minutos, fácil de montar si ya has montado alguna vez muebles así, es muy cómoda y muy bonita. Que perfecta en el patio, por el momento muy contenta con la compra, veremos cómo resiste después de un verano.
Nume: Vanesa
Perfect
Perfect
Nume: Luiza Byczynska
Nie chce się z niego wstawać , totalny komfort!
Bardzo łatwy montaż ,poradziłam sobie z nim sama, mimo że jestem kobietą i nie miałam z tym najmniejszego problemu. Fotel jest komfortowy, dość duży i naprawdę wygodny. Ma bardzo miękką poduchę, dzięki której można się w nim świetnie zrelaksować, a nawet spokojnie zdrzemnąć. To naprawdę przyjemny fotel bujany ,wystarczy dodać kocyk i uwierzcie, że nie będziecie chcieli z niego schodzić. Bardzo polecam!
Nume: Gosia
Majdnem tökéletes
Jól néz ki és nagyon kényelmes. Két dolog: a két félből összecsavarozandó keret nem pontosan illeszkedik és a párna nem elég nagy, kisebb mint a gyári képeken, így hol alul, hol felül, vagy valamelyik oldalt kilóg a keret.
Nume: Balazs
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


