HORNSLETSet terasă HORNSLET 4pers. negru
Produse recomandate
Adaugă o estetică modernă și minimalistă spațiului tău exterior cu setul de terasă HORNSLET. Acest set negru cu 4 locuri este format dintr-o canapea, 2 scaune și o masă asortată, cu blat din lemn artificial.
Caracteristici
- Set de terasă cu 4 locuri: canapea cu 2 locuri, 2 scaune și 1 masă
- Blat din lemn artificial: Aspect natural de lemn, fără întreținere
- Textilină: Material de plasă rezistent la intemperii
- Cadru din oțel: Robust și durabil
Set de terasă cu 4 locuri
Setul de terasă este format dintr-o canapea cu 2 locuri, 2 scaune și 1 masă de cafea.
Blat din lemn artificial
Masa are un blat din lemn artificial. Are aspectul și textura lemnului natural, fără a necesita întreținere. Este fabricată din plastic, cum ar fi polistirenul, care formează un material durabil. Lemnul artificial este rezistent la intemperii, ceea ce înseamnă că poate rezista la expunerea la soare, umiditate și schimbări de temperatură. Evită să așezi obiecte din sticlă în lumina directă a soarelui pe lemnul artificial, deoarece acest lucru poate provoca arsuri și decolorare.
Textilină
Textilina este o țesătură tip plasă confortabilă, rezistentă la decolorare, fabricată din poliester. Este un material practic care se usucă rapid și este ușor de curățat. Textilina este rezistentă la intemperii, ceea ce înseamnă că poate rezista la expunerea la soare, umiditate și schimbări de temperatură
Cadru din oțel
Cadrul din oțel vopsit este robust și durabil. Greutatea unui cadru din oțel oferă o bună stabilitate.
Specificații
| Set terasă | Canapea cu 2 locuri, 2 scaune, 1 masă |
|---|---|
| Canapea | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 116 cm, Înălțime: 77 cm, Adâncime: 71 cm, Înălțimea șezutului: 38 |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Textilina este o țesătură rezistentă din plasă țesută din fire de poliester acoperite cu plastic. Aceasta oferă o țesătură rezistentă la decolorare, ușor de întreținut, care se usucă rapid și este ușor de curățat. Textilina este o țesătură rezistentă din plasă țesută din fire de poliester acoperite cu plastic. Aceasta oferă o țesătură rezistentă la decolorare, ușor de întreținut, care se usucă rapid și este ușor de curățat. |
| Tip | canapea cu 2 locuri |
| Scaun | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 62, Înălțime: 77 cm, Adâncime: 71 cm, Înălțimea șezutului: 38 |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Textilina este o țesătură rezistentă din plasă țesută din fire de poliester acoperite cu plastic. Aceasta oferă o țesătură rezistentă la decolorare, ușor de întreținut, care se usucă rapid și este ușor de curățat. Textilina este o țesătură rezistentă din plasă țesută din fire de poliester acoperite cu plastic. Aceasta oferă o țesătură rezistentă la decolorare, ușor de întreținut, care se usucă rapid și este ușor de curățat. |
| Înălțime braț scaun | 62 cm |
| Masă | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 47, Lungime: 85 cm, Înălțime: 39 cm |
| Material | Cadru: Oțel, Blat masă: Lemnul artificial este un material sintetic care nu necesită întreținere, cu aspect de lemn natural. Este fabricat din plastic, precum polistirenul, care formează un material durabil și rezistent la intemperii. Lemnul artificial este protejat UV, ceea ce asigură o suprafață rezistentă la decolorare. |
| Înălțimea mesei de la podea la cea mai joasă margine a cadrului | 38 cm |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 65 cm, Lungime: 135 cm, Înălțime: 16.5 cm |
| Greutate | 28 kg |
| Culoare | Negru |
| Persoane | 4 |
| Tratament | Vopsit electrostatic |
| Încărcătură maximă | 440 kg |
| Testat pentru | 440 kg |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Utilizare | Exterior |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzii
Produs foarte bun!
Am montat setul destul de ușor,nu au lipsit piese iar instrucțiunile au fost ușor de urmărit. Este un set frumos și confortabil .
Nume: Anamaria
Masă și scaune terasă
Materiale foarte bune și rezistente
Nume: Ionut
mükemmel
çok rahatlar, ıslanabiliyor hızlı kuruyor hafif çok şık ve çok uygun fiyatlı. daha ne olsun:)
Nume: irde
goede kwaliteit
goede kwaliteit en zitconfort. Montage zeer moeilijk en vraagt de hulp van minstens 4 sterke handen.
Nume: Leys Ann
ODLIČNA!
Za ovu cenu, garnitura je predivna! Minimalistička, a preudobna i bez jastuka, legla u zelenoj travi kao bombona. Sastavljali smo je sat vremena, ali sledecu bi sastavili za 10 min. .
Nume: niki
Tanto bello quanto impossibile da montare
Le istruzioni hanno il solo fine di mettere alla prova la vostra pazienza. Ma una volta terminato il montaggio, la vostra soddisfazione sarà alle stelle.
Nume: Alessia
Mevr
Geweldig
Nume: Liselorejansenvandersligte
Sklapanje
Da sam dobro pratio uputstvo ne bih se toliko mučio sa sklapanjem. Sledeću bih za pola sata sklopio.lepo piše zavrni 80%,a na kraju dotegni. Inace je udobna i izdrzljiva. Nije ni skupa a vrši posao,ostaje i ma kiši.
Nume: Milan
Hornslet
Mooie kwaliteit en design.
Nume: Peter
Buena calidad relación precio
La verdad que para el precio que tiene esta muy bien de calidad. Parece que vaya a ser más pequeño, pero el tamaño está miy bien. Los respaldos son altos para apoyar bastante la espalda. Al montarlo, hay que montar antes las barras que sujetan la tela de los asientos, sino luego tienes que desmontarlo para poder ponerlo. Pero en las instrucciones está ese paso después. Me gusta porque si llueve, al ser tela como rejilla, se seca rápido. La verdad que estoy muy co.ntenta con el conjunto
Nume: Miriam
Livrare
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


