JUNGLEDALBalansoar JUNGLEDAL negru
Balansoar de terasă din oțel. Incl. pernă cu husă rezistentă, țesută. 86x80x105 cm
| Dimensiuni | Lățime: 86 cm, Înălțime: 80 cm, Adâncime: 105 cm |
|---|---|
| Înălțimea șezutului | 35 |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 67 cm, Lungime: 89 cm, Înălțime: 43 cm |
| Greutate | 12.6 kg |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Oțel, Șezut: Oțel, Picioare: Oțel |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Pernă | |
| Pernă de scaun | Material: 100% poliester, Umplutură: 100% fibră de poliester, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: Nu, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Poate fi curățat cu apă pe suprafețe mici |
| Pernă de spate | Material: 100% poliester, Umplutură: 100% fibră de poliester, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: Nu, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Poate fi curățat cu apă pe suprafețe mici |
| Tratament | Vopsirea electrostatică ajută la protejarea metalului împotriva ruginii și deteriorării. Vopsirea electrostatică este procedeul prin care se aplică un strat protector de pudră colorată peste metal. |
| Culoare | Negru |
| Testat pentru | 110 kg |
| Include | Pernă luxoasă cu husă rezistentă, țesută |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Utilizare | Exterior |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Uwielbiam!!
Kocham ten fotel! Jest starannie wykonany i bardzo wygodny, każdy chce na nim siedzieć : D
Nume: Ewa
Fotel jest rewelacyjny
Fotel jest rewelacyjny- bardzo wygodny . Polecam
Nume: Beata
słaba jakość
słaba jakość wykonania stelaża. niestety otwory w stelażu nie pokrywają się i trzeba użyć dużo siły aby go skręcić.
Nume: Monika
Ljuljačka
Odlična ljuljačka, kvalitetno napravljena. Isporuka je bila brza s obzirom da artikl nije bio na stanju u trgovini. Jedina primjedba je na navlaku jastuka koja se ne može skidati, ali to je zanemarivo s obzirom na samu udobnost ljuljačke.
Nume: Snježana
POEZJA
szeroki, idealnie się w niego wpada i leży jak król. wykonanie: bajka 10/10
Nume: Patryk
Fantastisk
Mit bedste køb længe. Man bliver helt salig af at være i den. Bruger min indenfor .
Nume: Kristian
Recension
Älskar den ! Använder den när jag ska söva min son och han somnar direkt ! Den är så skön att sitta i ! Kommer nog köpa en till !
Nume: Amanda
Super!
Udany zakup. Fotel piękny i wyjątkowo wygodny. Polecam.
Nume: Natalia
COOL
FOTEL JEST WYGODNY,DOBRZE WYKONANY I PODOBA SIE WSZYSTKIM DOMOWNIKOM : D POLECAM
Nume: DORA
Top
Super gugalnik za na teraso, dovolj velik in udoben.
Nume: Sara
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


