VENSet terasă VEN 4pers șezlong natur
Produse recomandate
Relaxează-te în confort cu setul de terasă VEN. Acest set cu 4 locuri este format dintr-o canapea și 2 fotolii cu perne confortabile și o măsuță de cafea asortată, cu blat din lemn masiv FSC®.
Caracteristici
- Set de terasă cu 4 locuri: colțar cu 3 locuri, 1 fotoliu și 1 masă
- Perne: cu husă durabilă, țesută
- Canapea reversibilă: Așează șezlongul pe orice parte
- Lemn masiv FSC®, tratat cu ulei: combină durabilitatea și frumusețea naturală
- Poliratan: răchită sintetică rezistentă la intemperii
- Cadru din oțel: Robust și durabil
- 100% FSC®: lemnul și materialele forestiere utilizate în acest produs provin din păduri gestionate responsabil, certificate FSC®
Set de terasă cu 4 locuri
Setul de terasă este format dintr-un colțar cu 3 locuri, 1 fotoliu și 1 masă de cafea.
Perne
Pernele pentru șezut și spătar sunt foarte confortabile. Acestea au o husă durabilă, țesută, care le face rezistente la uzură. Depozitează pernele în interior atunci când nu le utilizezi pentru a le proteja de intemperii și a le prelungi durata de viață.
Canapea reversibilă
Poți plasa șezlongul în stânga sau în dreapta colțarului, în funcție de ce se potrivește cel mai bine spațiului tău exterior.
Lemn masiv FSC®, tratat cu ulei
Lemnul de esență tare FSC® oferă durabilitate naturală, longevitate și frumusețe. Lemnul este tratat cu ulei pentru a-l proteja și a-i evidenția culoarea naturală. Se recomandă ungerea regulată a lemnului pentru a-i menține culoarea și a-l proteja de umiditate.
Poliratan
Poliratanul este o răchită sintetică ușoară, care oferă un aspect natural, fără a necesita întreținere. Poliratanul este rezistent la intemperii, ceea ce înseamnă că poate rezista la expunerea la soare, umiditate și schimbări de temperatură.
Cadru din oțel
Cadrul din oțel vopsit este robust și durabil. Greutatea unui cadru din oțel oferă o bună stabilitate.
100% FSC®
Eticheta FSC® este garanția ta că materialele utilizate în acest produs provin din păduri certificate FSC® sau din alte surse controlate. Alegând produse certificate FSC®, contribui la protejarea pădurilor lumii.
| Set terasă | Colțar cu 3 locuri, 1 scaun, 1 masă |
|---|---|
| Canapea | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 178 cm, Înălțime: 75 cm, Adâncime: 69/140 cm, Înălțimea șezutului: 43, Inversat: Da |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. |
| Tip | colțar cu 3 locuri |
| Scaun | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 66, Înălțime: 75 cm, Adâncime: 68 cm, Înălțimea șezutului: 43 |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. |
| Înălțime braț scaun | 60 cm |
| Masă | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 56, Lungime: 93 cm, Înălțime: 43 cm |
| Material | Cadru: Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. |
| Înălțimea mesei de la podea la cea mai joasă margine a cadrului | 41 cm |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 76/65 cm, Lungime: 174/69 cm, Înălțime: 36,5/36 cm |
| Greutate | 36,5/16,6 kg |
| Culoare | Natur |
| Persoane | 4 |
| Include | Perne luxoase cu husă rezistentă, țesută |
| Tratament | Tratat cu ulei, Vopsit electrostatic |
| Caracteristică | Se poate inversa |
| Pernă | |
| Pernă de scaun | Material: 100% poliester, Umplutură: Spumă poliuretanică/100% fibră de poliester, Densitatea spumei: 23 kg/m³, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: 30°C, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Spălați întotdeauna cu rufe de culori asemănătoare, Asigurați-vă că închideți fermoarul înainte de spălare, Husă lavabilă |
| Pernă de spate | Material: 100% poliester, Umplutură: 100% fibră de poliester, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: Nu, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Poate fi curățat cu apă pe suprafețe mici |
| Încărcătură maximă | 440 kg |
| Testat pentru | 440 kg |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Certificare ecologică și sanitară | FSC® 100% |
| Îngrijire ulterioară | Tratați cu ulei pentru lemn în conformitate cu ghidul atașat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Utilizare | Exterior |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Mobilier exterior
De fiartă bună calitate dar am avut nevoie de un profesionist pt montaj
Nume: Ral
Frumos
Un produs confortabil, ușor de asamblat, preț rezonabil, completează perfect terasa.
Nume: Alina
Nu este rezistent
Este foarte slab, imediat se rupe. L-am păstrat în cele mai bune condiții și totuși s-a rupt. Nu are pic de rugină.
Nume: Sami
Mulțumită!
Am luat setul la reducere. Raportul pret calitate este foarte bun. Am făcut comandă și a venit peste 4 săptămâni, mi-a convenit așa. Are intrucțiuni de instalare, nu e foarte greu, dacă respecți instrucțiunile și dacă ești priceput, îți place. Culoarea este perfectă, exact ce îmi trebuia. În concluzie, e o alegere potrivită.
Nume: IVANCOV
Відгук про придбаний товар
Добрий день! Комплект меблів дуже сподобався всім, особливо дітям. Задоволена тим, що в комплект до меблів йши подушки, якщо в іншому магазині потрібно було їх дозамовляти окремо, то тут вони входили до набору. Якістю теж задоволена. Гарний товар по доступній ціні.
Nume: Галина
Perfect
Perfect
Nume: Luiza Byczynska
Conjunto muebles de jardín VEN 4 plazas
Buena calidad y fácil de montar
Nume: JOSE MARIA
Montaggio impossibile
Perdete le speranze di montarlo , nessuno dei buchi è simmetrico all’altro, non c’è una sola vite che combacia, sembra che qualcuno abbia fatto dei fori a casaccio senza prendere minimamente misure e distanze.
Nume: Annarita
VEN sohvaryhmä
Vastasi odotuksia. Kokoamiseen hyvät ohjeet ja ruuveja ja kaikki osia täsmällinen määrä. Mukana tulleella räikän tapaisella olisi mennyt kyllä kauan paljon enemmän aikaa kuin että löysät kiristi akkukoneella. Akkukonetta käytttäessä pitää vaan olla huolellinen että ei kiristä liikaa ja käytössä laadukkaat ruuvauskärjet.
Nume: Marko
Bra möblemang
Lätt att skruva ihop mwm tyvärr var vissa skruvar av sämre kvalitet och var svåra att skruva in. Som plus har dynorna lätt vattenavvisande tyg så det gör inget att det kommer en liten regnskur.
Nume: Tildz
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


