VISBYSet terasă VISBY 4 pers. gri
Stai confortabil afară cu setul de terasă VISBY. Acest set gri cu 4 locuri este format dintr-o canapea și 2 fotolii cu perne confortabile și o masă asortată cu blat din lemn artificial.
Caracteristici
- Set de terasă cu 4 locuri: canapea cu 2 locuri, 2 fotolii și 1 masă
- Perne: cu husă durabilă, țesută
- Blat din lemn artificial: Aspect natural de lemn, fără întreținere
- Poliratan: răchită sintetică rezistentă la intemperii
- Cadru din oțel: Robust și durabil
Set de terasă cu 4 locuri
Setul de terasă este format dintr-o canapea cu 2 locuri, 2 fotolii și 1 masă de cafea.
Perne
Pernele pentru șezut și spătar sunt foarte confortabile. Acestea au o husă durabilă, țesută, care le face rezistente la uzură. Depozitează pernele în interior atunci când nu le utilizezi pentru a le proteja de intemperii și a le prelungi durata de viață.
Blat din lemn artificial
Masa are un blat din lemn artificial. Are aspectul și textura lemnului natural, fără a necesita întreținere. Este fabricată din plastic, cum ar fi polistirenul, care formează un material durabil. Lemnul artificial este rezistent la intemperii, ceea ce înseamnă că poate rezista la expunerea la soare, umiditate și schimbări de temperatură. Evită să așezi obiecte din sticlă în lumina directă a soarelui pe lemnul artificial, deoarece acest lucru poate provoca arsuri și decolorare.
Poliratan
Poliratanul este o răchită sintetică ușoară, care oferă un aspect natural, fără a necesita întreținere. Poliratanul este rezistent la intemperii, ceea ce înseamnă că poate rezista la expunerea la soare, umiditate și schimbări de temperatură.
Cadru din oțel
Cadrul din oțel vopsit este robust și durabil. Greutatea unui cadru din oțel oferă o bună stabilitate.
| Set terasă | Canapea cu 2 locuri, 2 scaune, 1 masă |
|---|---|
| Canapea | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 152 cm, Înălțime: 76 cm, Adâncime: 66 cm, Înălțimea șezutului: 35 |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. |
| Tip | canapea cu 2 locuri |
| Scaun | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 65, Înălțime: 76 cm, Adâncime: 66 cm, Înălțimea șezutului: 35 |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. |
| Înălțime braț scaun | 59 cm |
| Masă | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 75, Lungime: 130 cm, Înălțime: 68 cm |
| Material | Cadru: Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Lemnul artificial este un material sintetic care nu necesită întreținere, cu aspect de lemn natural. Este fabricat din plastic, precum polistirenul, care formează un material durabil și rezistent la intemperii. Lemnul artificial este protejat UV, ceea ce asigură o suprafață rezistentă la decolorare. |
| Înălțimea mesei de la podea la cea mai joasă margine a cadrului | 64 cm |
| Raft | Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 74/78 cm, Lungime: 143/133 cm, Înălțime: 46/12 cm |
| Greutate | 43/18 kg |
| Culoare | Gri |
| Persoane | 4 |
| Include | Perne luxoase cu husă rezistentă, țesută |
| Tratament | Vopsit electrostatic |
| Pernă | |
| Pernă de scaun | Material: 100% poliester, Umplutură: Spumă poliuretanică/100% fibră de poliester, Densitatea spumei: 21 kg/m³, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: 30°C, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Spălați întotdeauna cu rufe de culori asemănătoare, Asigurați-vă că închideți fermoarul înainte de spălare, Husă lavabilă |
| Pernă de spate | Material: 100% poliester, Umplutură: 100% fibră de poliester, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: Nu, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Poate fi curățat cu apă pe suprafețe mici |
| Încărcătură maximă | 440 kg |
| Testat pentru | 440 kg |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Utilizare | Exterior |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Loungeset Visby 4 sits grå
Möblerna är fina och bekväma, jag är väldigt nöjd med det här köpet.
Nume: Katarzyna
Zestaw wypoczynkowy
Wszystko zgodne z opisem, prosty montaż, polecam
Nume: tomee
Bord för högt för medföljande soffa och fåtöljer
Bra loungeset till ett bra pris. Setet lämpar sig dock inte till att sitta att äta vid bordet, då bordet är alldeles för högt för medföljande soffa och fåtöljer. Hade varit bra om bordet var höj/sänkbart.
Nume: David
Vrtna garnitura
Tehnoratan puca iako je samo ljeti na terasi. Stol je izbljedio od sunca. Na zalost samo lijep proizvod, ne i kvalitetan. Potrebno je naglasiti da ako se kupuju stvari preko B2B nema se pravo na reklamaciju.
Nume: Barbara
nietrwały
niestety po po dwóch latach użytkowania czyli po upływie gwarancji tzw. technoratan zaczął pękać, mimo iż w okresie jesienno zimowym był przechowywany na strychu, szkoda bo jest bardzo ładny i wygodny, spodziewałem się po produkcie z jysk lepszej jakości
Nume: Pawel
Hans-Werner Hanisch
Sehr gut,bin sehr zufrieden
Nume: Hans-Werner HNisch
Perfecto para el verano
Conjunto ideal, cómodo, para disfrutar de una tarde en el jardín
Nume: María Isabel
Visby
Prezadovoljna sam ovom garniturom
Nume: Kaja
Bellissimo!
Materiale molto forte, bellissimo il design e comodo
Nume: Debora
Buena relación calidad-precio
Nos ha gustado mucho el conjunto. Los cojines son cómodos y la altura de la mesa nos parece mejor que las bajas. La mesa y sillones son bastante firmes. El montaje no es complicado y viene con las herramientas necesarias. La única pega que le hemos visto es que a los cojines del respaldo no se les puede retirar la funda para lavarla.
Nume: Ismael
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


