FINSEUmbrelă de soare FINSE Ø180 modele variate
Produse recomandate
Relaxează-te la umbră cu umbrela de soare FINSE. Cu funcție de înclinare, înălțime reglabilă și copertină impermeabilă cu protecție UV, această umbrelă de soare este potrivită pentru zilele de vară. Ø180x120-190 cm
Caracteristici
- Funcție de înclinare: Înclină capul umbrelei pentru umbră din diferite unghiuri
- Înălțime reglabilă: Reglează înălțimea umbrelei în funcție de nevoile tale
- Protecție UV: Protejează copertina de decolorare
- Impermeabilitate: Copertina este rezistentă la ploaie ușoară și rouă
- Picior din oțel: Robust și durabil
- Suport și husă: Se pot cumpăra separat
Funcție de înclinare
Umbrela de soare are o funcție de înclinare pentru a oferi umbră într-un alt unghi. Acest lucru este util în special dimineața sau după-amiaza târziu, când soarele este mai jos pe cer.
Înălțime reglabilă
Poți regla înălțimea umbrelei între 120 și 190 cm. Astfel poți obține umbră potrivită preferințelor și spațiului exterior.
Protecție UV
Umbrela de soare are o copertină din poliester cu protecție UV. Astfel poate rezista expunerii la soare fără ca culoarea sa să se estompeze.
Impermeabilitate
Copertina este rezistentă la apă, astfel te poți bucura de spațiul exterior fără să-ți faci griji cu privire la ploaie ușoară sau rouă.
Orificii ventilație
O gură de ventilație în partea superioară a copertinei reduce presiunea vântului și permite circulația aerului. Prin urmare, este mai puțin probabil ca umbrela să se răstoarne dacă bate vântul.
Picior din oțel
Umbrela are un picior de oțel vopsit, care este atât robust, cât și durabil. Greutatea unui picior de oțel ajută la asigurarea unei bune stabilități.
Suport și husă
Un suport de umbrelă poate fi achiziționat separat. Alege o bază de umbrelă potrivită, de cel puțin 12 kg sau 12 litri, pentru a menține umbrela stabilă pe vreme de vânt. Această umbrelă poate fi așezată și direct în pământ. De asemenea, folosește o husă pentru umbrelă pentru a o proteja atunci când nu este utilizată.
| Dimensiuni | Diametru: 180 cm, Înălțime: 195 cm |
|---|---|
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 18 cm, Lungime: 104 cm, Înălțime: 1,45 cm |
| Greutate | 1,0 kg |
| Formă | Rotund |
| Calotă | 100% poliester |
| Mâner(e) | Polipropilenă |
| Spițe | Oțel |
| Număr de spiţe | 8 |
| Picior | Oțel |
| Înălțime | 120-190 cm |
| Diametrul piciorului | 2,2 cm |
| Culoare stâlp | Alb |
| Capac | Polipropilenă |
| Blochează radiațiile UV până la | 98 % |
| Culoare | Variat |
| Caracteristici | Înălțime reglabilă, Funcție de înclinare, Protejat UV, Rezistent la apă |
| Tratament | Vopsit electrostatic |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


