KAPPELBancă KAPPEL spațiu depozitare nisipie
| Material | Spumă, MDF, PP (polipropilenă), Placaj, Poliester, Lemn masiv de eucalipt, Oţel |
|---|---|
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: PU (poliuretan), Densitatea spumei: 24 kg/m³ |
| Ramă | MDF, Placaj, Lemn masiv de eucalipt |
| Culoare | Nisipiu deschis |
| Caracteristică | Cu spațiu depozitare |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 118 cm, Înălțime: 45 cm, Adâncime: 50 cm |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 50 cm, Lungime: 118 cm, Înălțime: 45 cm |
| Informații asamblare | Asamblat |
| Greutate | 13 kg |
| Încărcătură maximă | 110 kg |
| Certificare ecologică și sanitară | FSC® 100% |
| Spațiu depozitare | Sub șezut |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Superb
Este exact ceea ce îmi căutam, ceva diferit, nu ceva monoton ca toate celălaltate (dreptunghiulare) este frumos și elegant și foarte spațios! Recomand
Nume: Les
Frumoasă și practică
Am cumpărat din nevoia urgentă a unei astfel de bănci comode și eram sceptica citind comentariile anterioare. Clar este ff finuța, practică și nu miroase deloc spațiul de depozitare.
Nume: Popovici
Schöne Sitzbank
Eine sehr schöne Sitzbank mit tollem Stauraum.
Nume: Luise
Schöne Sitzbank
Eine sehr schöne Sitzbank mit tollem Stauraum.
Nume: Luise
nepříjemně zapáchá
Lavice je krásná a má opravdu spoustu uložného místa. Ale materiál, ze kterého je, velmi nepříjemně zapáchá a čpí na celý byt. Snažili jsme se ji nechat vyvětrat, následně přišla na řadu soda, ocet, vonné balíčky. Všechno marné. I po měsíci velmi nepříjemně smrdí a není tedy možné do něj nic dát, protože všechno do sebe zápach natáhne. Budeme ho muset vrátit, což mě opravdu mrzí, žádný obdobný jsem nenašla...
Nume: Iveta
Εξαιρετικό προϊόν
Το προϊόν ήταν αντάξιο των προσδοκιών μου. Μου άρεσε πολύ το ύφασμα, ακόμα κι αν λερωθεί μπορεί να καθαριστεί πανευκολα. Το μέγεθος είναι εξαιρετικό , έχει άνετο χώρο αποθήκευσης. Εγώ το αγόρασα για να αποθηκεύω τα πανωφόρια και χώρεσε σίγουρα 5-6 μπουφάν. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη.
Nume: Κωνσταντίνα
A célnak tökéletesen megfelel
A gardróbba vettük, hogy öltözés közben le tudjunk ülni. Nagyon szépen mutat és a célnak tökéletesen megfelel. A mérete is meglepően nagy.
Nume: Csilla
KAPPEL
Artigo muito bonito. Boa qualidade/preco
Nume: Bruno
Rymlig
Den är väldigt rymlig och får plats med mer än förväntat. Locket är lätt att öppna
Nume: Caritha
Tan lujoso
Qué bien precio y la calidad bastante lujoso, me gustó tanto que compré dos!
Nume: Michael
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


