BERGIRISKInstalație solară BERGIRISK 1000cm 100 LED
Lămpi solare cu fir cu 100 de becuri LED transparente pe un cablu negru, ideale pentru a crea o atmosferă primitoare în grădina sau pe balconul dumneavoastră. Luminile sunt alimentate de un panou solar, ceea ce le face ușor de amplasat oriunde, fără a fi nevoie de o priză. L1000 cm
| Material | Cupru, PVC, Polipropilenă |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | Lungime: 1000 cm |
| - | |
| Distanța dintre becuri | 10 cm |
| Distanța de la priză la primul bec | 2 m |
| Distanța dintre primul și ultimul bec | 9,9 m |
| Lungime totală | 12 m |
| Număr de becuri/LED | 100 buc |
| Bec | Include |
| Tipul becului/LED | LED |
| Putere | 5 W |
| Scala lumen | 20 |
| Culoarea Kelvin | 3000 K |
| LED încorporat | Da |
| Utilizare | Exterior |
| Durata de viață aproximativă a sursei de lumină în ore | 20000 ore |
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Tip panou solar | Policristal |
| Caracteristică | Reîncărcabil |
| Certificare ecologică și sanitară | CE |
| Baterii | Include |
| Număr de baterii | 1 buc |
| Dimensiunea bateriilor | AA |
| Număr taxă | RO18107744 |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recomand
Sunt la a III-a achiziție a acestor lampi solare! Recomand cu drag!
Nume: Loredana
szép fényt ad
Másodikat veszem. Egész nyáron szuper hangulatvilágítást ad. Megbízható, jó termék.
Nume: Eleonóra
Zepsuła się po około 6 miesiące.
Lampki przestały świecić po 6 miesiące.
Nume: Alena
Ρομαντικος φωτισμός
Το τοποθετησα σε χώρο χωρις ρεύμα, πανεμορφα
Nume: Κάτια
Odlične
Radile su celo leto, evo sad i celu zimu. Preživele su sneg i kišu i i dalje odlično svetle. Stvaraju prelepu atmosferu.
Nume: Nevena
BERGIRISK 100
Semmit sem ér télen., mert kb 10 percet világít és kész, Karácsonyra nem érdemes venni. Nyáron több napfény esetén valószínüleg jobb...
Nume: NÉMETI Virág
Ljusslinga
Ganska ok, håller inte så länge bara.
Nume: Peter
Αρκετά ικανοποιημένη
Μακριά αλυσίδα με ζεστό φωτισμό, δίνει ωραία ατμόσφαιρα. Δεν κρατούσε πολύ και αντικαταστήσαμε τις μπαταρίες. Για την τιμή της (€ 4) είναι vfm.
Nume: tsouknida
Lampki solarne
Super
Nume: Agnieszka
Svetleće sijalice - lanac
Extra svetle, nisu skupe, daju lepu dekoraciju, svaka preporuka.
Nume: Iva
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


