FINKInstalație lumini exterior FINK 735cm cu 50 LED transparent
Instalație lumini exterior concepută pentru a crea o atmosferă caldă și primitoare în grădina sau pe balconul dumneavoastră. Această instalație lungă dispune de 50 de becuri LED rotunde și transparente și se conectează la o priză electrică. L735 x Ø5 cm
| Material | Cupru, PC (policarbonat), PVC, Polistiren, Oţel |
|---|---|
| Culoare | Transparent, Gri argintiu |
| Dimensiune | Lungime: 735 cm, Diametru: 5 cm |
| - | |
| Distanța dintre becuri | 15 cm |
| Distanța de la priză la primul bec | 7,5 m |
| Distanța dintre primul și ultimul bec | 7,35 m |
| Lungime totală | 14,85 m |
| Transformator | 3,5V 1,5W |
| Număr de becuri/LED | 50 buc |
| Bec | Include |
| Tipul becului/LED | LED |
| Max Watt | 1,5 |
| Putere | 0,06 W |
| Scala lumen | 95 |
| Culoarea Kelvin | 2400 K |
| LED încorporat | Da |
| Utilizare | Interior/exterior |
| Durata de viață aproximativă a sursei de lumină în ore | 20000 ore |
| Sursă de alimentare | Priză electrică |
| Certificare ecologică și sanitară | CE |
| Număr taxă | RO18107744 |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ødelagte pærer og mangel på pærer
Kjøpte to esker, skulle ta de ut for å henge de på terrassen før påske - begge esker inneholdt pærer som manglet eller hadde falt av, samt ødelagte pærer. Elendig kvalitet. Disse returneres, og anbefaler alle å åpne pakken i butikk og gå gjennom innholdet sammen med betjening, før man tar med hjem.
Nume: Cecilie
Tåler ikke å henge ute
Etter en sesong ute på verandaen var disse helt ødelagte. Det var rust, mange av kolbene til led-lysene falt av og det samlet seg vann inni kolbene. I tillegg ble plasten så sprø så kolbene sprakk. Jeg fikk byttet til nye etter første omgang, men neste sesong skjedde akkurat det samme med de nye. Det er koselig og behagelig lys og det er bra pris, men de tåler ikke å henge ute.
Nume: Sally
Ljusslinga
Mycket nöjd med behagligt ljus o många små lampor. Fungerar jättebra. Bra pris på rean!
Nume: Ulla Weimar
Så fin
Hænger i på mit væksthus - den er så fin og lyset er bare super fin. Meget tilfreds.
Nume: Birgit Finderup
Lampice
Vrlo dugotrajne,lijepe i praktične
Nume: Ana
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


