BRISELampadar cu baterie BRISE 20x20x80cm gri
Produse recomandate
Lampadar cu baterie, de culoare gri, cu un design modern. Construcția fără fir permite să îl așezați oriunde în grădină sau pe terasă pentru a crea o lumină de atmosferă. Dispune de un LED încorporat și temporizator. 20x20x80 cm
| Material | Acrilonitril butadien stiren, Polietilenă, Oţel |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | Lăţime: 20 cm, Lungime: 20 cm, Înălţime: 80 cm |
| Greutate | 2,5 kg |
| Număr de becuri/LED | 1 buc |
| Bec | Include |
| Tipul becului/LED | LED |
| Scala lumen | 30 |
| Culoarea Kelvin | 3000 K |
| LED încorporat | Da |
| Utilizare | Interior/exterior |
| Durata de viață aproximativă a sursei de lumină în ore | 50000 ore |
| Sursă de alimentare | Cablu USB tip C și baterii reîncărcabile (AA) |
| Caracteristică | Reîncărcabil, Funcţie temporizator |
| Certificare ecologică și sanitară | CE |
| Funcție cronometru | Da |
| Baterii | Nu include |
| Număr de baterii | 4 buc |
| Dimensiunea bateriilor | AA |
| Număr taxă | RO18107744 |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Πρωτότυπος φωτισμός
Ο φωτισμός του είναι τέτοιος ώστε να δημιουργήσει μια πρωτότυπη πινελιά σε μια καλοκαιρινή βραδιά στον κήπο ή στη βεράντα. Είναι πολύ όμορφο, θα πάρω και δεύτερο για να βάλω στην άλλη γωνία. Θέλει επαναφορτιζόμενες μπαταρίες ΑΑ (4) και με ένα καλώδιο type C ξανά φορτίζεις στην θύρα του φωτιστικού.
Nume: Αναστασία
Wow Effekt
Ein wundervolles Lichtmuster. Ich war von dem Effekt positiv überrascht. Die wiederaufladbaren Batterien halten auch gut und sind schnell wieder aufgeladen.
Nume: Natasha
Design und praktisch
Schön , leicht, praktisch . Nicht so hell , eher romantisch. Ja ,gehört 4 x AA Batterie rein (Wiederaufladbare oder normal ) ja :) die Batterie kann man wieder aufladen ,Kabel aber leider nicht dabei .
Nume: Rita R.
Giver ingen lys - og forstår ikke den er genopladelig + varme batterrier
Dyr og stor lampe som ikke giver noget/nok lys overhovedet. Man kan ikke se når man køber den at den ikke giver noget lys. Jeg havde forventet at den gav lys. At jeg skal lade på den giver ikke mening - og mine alkaline batterier bliver varme når jeg bruger dem i stedet. Så stil den ikke uden opsyn.
Nume: Birgit Finderup
Überteuertert
Als wir es gekauft haben, stand da wiederaufladbar. Leider gibt es dabei keine Anleitung. Wir haben es zum aufladen gestellt und über eine Stunde gewartet, es ging nicht an. Später im Internet gesehen, dass da noch 4 Batterien reinmüssen. Was ist daran dann wiederaufladbar? Die Luft? BIn davon doch enttäuscht.
Nume: Fischer
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


