HELAGS + VOSSSet terasă HELAGS+VOSS 2 pers negru
Adaugă confort spațiului tău exterior cu acest set de terasă, care combină măsuța laterală HELAGS cu canapeaua de terasă VOSS. Acest set negru cu 2 locuri este format dintr-o canapea cu perne confortabile și o măsuță laterală cu blat din argilă cu fibre.
Caracteristici
- Set de terasă cu 2 locuri: canapea cu 2 locuri și 1 masă
- Perne: cu husă durabilă, țesută
- Blat din argilă cu fibre: Durabil și rezistent la intemperii
- Poliratan: răchită sintetică rezistentă la intemperii
- Cadru din oțel: Robust și durabil
- Husă lavabilă: husa pernei este detașabilă și poate fi spălată la 30°C
Set de terasă cu 2 locuri
Setul de terasă este format dintr-o canapea cu 2 locuri și 1 masă de cafea.
Perne
Pernele pentru șezut și spătar sunt foarte confortabile. Acestea au o husă durabilă, țesută, care le face rezistente la uzură. Depozitează pernele în interior atunci când nu le utilizezi pentru a le proteja de intemperii și a le prelungi durata de viață.
Blat din argilă cu fibre
Masă are un blat din argilă cu fibre. Acesta este un material compozit fabricat din argilă armată cu fibre, cum ar fi fibra de celuloză sau fibra de sticlă. Materialul este atât durabil, cât și ușor. Materialul din argilă cu fibre este rezistent la intemperii, ceea ce înseamnă că poate rezista la expunerea la soare, umiditate și schimbări de temperatură.
Poliratan
Poliratanul este o răchită sintetică ușoară, care oferă un aspect natural, fără a necesita întreținere. Poliratanul este rezistent la intemperii, ceea ce înseamnă că poate rezista la expunerea la soare, umiditate și schimbări de temperatură.
Cadru din oțel
Cadrul din oțel vopsit este robust și durabil. Greutatea unui cadru din oțel oferă o bună stabilitate.
Husă lavabilă
Pernele au o husă cu fermoar care poate fi ușor scoasă și spălată la mașină la 30°C pentru a o menține proaspătă și curată. Umplutura pernei nu poate fi spălată.
Setul are în componență următoarele articole:
Specificații
| Persoane | 2 |
|---|---|
| Canapea | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 160 cm, Înălțime: 72 cm, Adâncime: 86 cm, Înălțimea șezutului: 26 |
| Masă | |
| Dimensiuni după asamblare | Înălțime: 50 cm, Diametru: 85 cm |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificații - Măsuță de cafea HELAGS Ø85x50 neagră
| Dimensiuni | Diametru: 85 cm, Înălțime: 50 cm |
|---|---|
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 89 cm, Lungime: 89 cm, Înălțime: 14 cm |
| Greutate | 27 kg |
| Material | Cadru: Oțel, Blat: Fibra de lut este un material compozit ce necesită întreținere redusă, realizat din argilă întărită cu fibre, cum ar fi fibra de celuloză sau fibra de sticlă. Acestea formează un material durabil, rezistent la intemperii și ușor. |
| Formă | Rotund |
| Tratament | Vopsirea electrostatică ajută la protejarea metalului împotriva ruginii și deteriorării. Vopsirea electrostatică este procedeul prin care se aplică un strat protector de pudră colorată peste metal. |
| Culoare | Negru |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificații - Canapea terasă VOSS 2 pers neagră
| Dimensiuni | Lățime: 160 cm, Înălțime: 72 cm, Adâncime: 86 cm |
|---|---|
| Înălțimea șezutului | 26 |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 86 cm, Lungime: 163 cm, Înălțime: 38 cm |
| Greutate | 30.5 kg |
| Material | Cadru: Aluminiul este un material ușor și elegant, care nu ruginește. Aluminiul nu necesită întreținere și este ușor de curățat cu o cârpă umedă. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. Poliratanul este un tip de răchită ușoară, sintetică. Este rezistent, protejat UV și rezistent la intemperii. |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Pernă | |
| Pernă de scaun | Material: 100% poliester, Umplutură: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 25 kg/m³, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: 30°C, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Spălați întotdeauna separat, Asigurați-vă că închideți fermoarul înainte de spălare, Husă lavabilă |
| Pernă de spate | Material: 100% poliester, Umplutură: 100% fibră de poliester, Pernă interioară: 100% polipropilenă, Spălare la mașină: 30°C, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Spălați întotdeauna separat, Asigurați-vă că închideți fermoarul înainte de spălare, Husă lavabilă |
| Persoane | 2 |
| Tratament | Vopsirea electrostatică ajută la protejarea metalului împotriva ruginii și deteriorării. Vopsirea electrostatică este procedeul prin care se aplică un strat protector de pudră colorată peste metal. |
| Culoare | Negru |
| Testat pentru | 220 kg |
| Include | Perne luxoase cu husă rezistentă, țesută |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Utilizare | Exterior |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzii
Livrare
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


