HOUSet terasă HOU 2 pers. lemn es tare
Setul modular de terasă HOU îți oferă flexibilitatea de a personaliza și optimiza spațiul exterior. Acest set este format din 1 modul de canapea cu perne confortabile și 1 modul de masă asortat, cu blat din lemn masiv FSC®, tratat cu ulei. Poți rearanja cu ușurință modulele în diferite combinații care se potrivesc nevoilor tale.
Caracteristici
- Set de terasă cu 2 locuri: 1 modul canapea și 1 modul masă
- Set modular de terasă: Poate fi configurat pentru a se potrivi spațiului tău exterior
- Perne: cu husă durabilă, țesută
- Lemn masiv FSC®, tratat cu ulei: combină durabilitatea și frumusețea naturală
- Cadru din aluminiu: rezistent la rugină și ușor
- Husă lavabilă: husa pernei este detașabilă și poate fi spălată la 30°C
- 100% FSC®: lemnul și materialele forestiere utilizate în acest produs provin din păduri gestionate responsabil, certificate FSC®
Set modular de mobilier de terasă
Acest set de mobilier de exterior este format din 1 modul de canapea și 1 modul de masă. Un set modular de mobilier de exterior este o soluție flexibilă care poate fi configurată pentru a se potrivi nevoilor și spațiului exterior.
Perne
Pernele pentru șezut și spătar sunt foarte confortabile. Acestea au o husă durabilă, țesută, care le face rezistente la uzură. Depozitează pernele în interior atunci când nu le utilizezi pentru a le proteja de intemperii și a le prelungi durata de viață.
Lemn masiv FSC®, tratat cu ulei
Lemnul de esență tare FSC® oferă durabilitate naturală, longevitate și frumusețe. Lemnul este tratat cu ulei pentru a-l proteja și a-i evidenția culoarea naturală. Se recomandă ungerea regulată a lemnului pentru a-i menține culoarea și a-l proteja de umiditate.
Cadru din aluminiu
Acest set de terasă are un cadru ușor din aluminiu. Este rezistent la rugină și nu necesită întreținere. Aluminiul este rezistent la intemperii, ceea ce înseamnă că poate rezista expunerii la soare, umiditate și schimbări de temperatură.
Husă lavabilă
Pernele au o husă cu fermoar care poate fi ușor scoasă și spălată la mașină la 30°C pentru a o menține proaspătă și curată. Umplutura pernei nu poate fi spălată.
100% FSC®
Eticheta FSC® este garanția ta că materialele utilizate în acest produs provin din păduri certificate FSC® sau din alte surse controlate. Alegând produse certificate FSC®, contribui la protejarea pădurilor lumii.
| Certificare ecologică și sanitară | FSC® 100% |
|---|---|
| Persoane | 2 |
| Canapea | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 153 cm, Înălțime: 72 cm, Adâncime: 84 cm, Înălțimea șezutului: 30 |
| Masă | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 75, Lungime: 75 cm, Înălțime: 30 cm |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificații - Modul terasă HOU masă 75x75 lemn es tare
| Dimensiuni | Lățime: 75 cm, Lungime: 75 cm, Înălțime: 30 cm |
|---|---|
| Înălțimea mesei de la podea la cea mai joasă margine a cadrului | 25 cm |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 79,5 cm, Lungime: 79,5 cm, Înălțime: 8 cm |
| Greutate | 7,8 kg |
| Material | Cadru: Aluminiul este un material ușor și elegant, care nu ruginește. Aluminiul nu necesită întreținere și este ușor de curățat cu o cârpă umedă. Aluminiul este un material ușor și elegant, care nu ruginește. Aluminiul nu necesită întreținere și este ușor de curățat cu o cârpă umedă. |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Formă | Pătrat |
| Tratament | Tratat cu ulei, Vopsirea electrostatică ajută la protejarea metalului împotriva ruginii și deteriorării. Vopsirea electrostatică este procedeul prin care se aplică un strat protector de pudră colorată peste metal. |
| Culoare | Natur |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Certificare ecologică și sanitară | Toate materialele din lemn utilizate în produsele care poartă această etichetă provin din păduri care au fost auditate de o terță parte independentă pentru a confirma că sunt gestionate în conformitate cu standardele riguroase sociale și de mediu ale FSC®. Căutați produsele care poartă eticheta FSC în magazine și online. |
| Îngrijire ulterioară | Tratați cu ulei pentru lemn în conformitate cu ghidul atașat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificații - Modul centru HOU 2pers lemn es tare
| Dimensiuni | Lățime: 153 cm, Înălțime: 72 cm, Adâncime: 84 cm |
|---|---|
| Înălțimea șezutului | 30 |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 79,5 cm, Lungime: 156,5 cm, Înălțime: 34,5 cm |
| Greutate | 17 kg |
| Material | Cadru: Aluminiul este un material ușor și elegant, care nu ruginește. Aluminiul nu necesită întreținere și este ușor de curățat cu o cârpă umedă. Aluminiul este un material ușor și elegant, care nu ruginește. Aluminiul nu necesită întreținere și este ușor de curățat cu o cârpă umedă. Aluminiul este un material ușor și elegant, care nu ruginește. Aluminiul nu necesită întreținere și este ușor de curățat cu o cârpă umedă. Aluminiul este un material ușor și elegant, care nu ruginește. Aluminiul nu necesită întreținere și este ușor de curățat cu o cârpă umedă. |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Pernă | |
| Pernă de scaun | Material: 100% polipropilenă, Umplutură: Spumă poliuretanică/100% fibră de poliester, Densitatea spumei: 25 kg/m³, Pernă interioară: 100% poliester, Spălare la mașină: 30°C, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Spălați întotdeauna cu rufe de culori asemănătoare, Asigurați-vă că închideți fermoarul înainte de spălare, Husă lavabilă |
| Pernă de spate | Material: 100% polipropilenă, Umplutură: 100% fibră de poliester, Pernă interioară: 100% poliester, Spălare la mașină: 30°C, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Spălați întotdeauna cu rufe de culori asemănătoare, Asigurați-vă că închideți fermoarul înainte de spălare, Husă lavabilă |
| Persoane | 2 |
| Caracteristică | Se poate inversa |
| Tratament | Tratat cu ulei, Vopsirea electrostatică ajută la protejarea metalului împotriva ruginii și deteriorării. Vopsirea electrostatică este procedeul prin care se aplică un strat protector de pudră colorată peste metal. |
| Culoare | Negru, Natur |
| Testat pentru | 220 kg |
| Include | Perne luxoase cu husă rezistentă, țesută |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Certificare ecologică și sanitară | Toate materialele din lemn utilizate în produsele care poartă această etichetă provin din păduri care au fost auditate de o terță parte independentă pentru a confirma că sunt gestionate în conformitate cu standardele riguroase sociale și de mediu ale FSC®. Căutați produsele care poartă eticheta FSC în magazine și online. |
| Îngrijire ulterioară | Tratați cu ulei pentru lemn în conformitate cu ghidul atașat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Utilizare | Exterior |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


