Scuturați sau periați pentru a înlătura murdăria de suprafață
Înălbire
Nu înălbiţi
Centrifugare
Nu se usucă la mașină
Călcare
A nu se călca
Curățare chimică și curățare umedă
Nu curăţaţi chimic
Dimensiune
Lățime: 50 cm, Lungime: 80 cm, Înălțime: 0.7 cm
Grosime
4 mm
Greutate faţă
600 g/m².
Greutate spate
3150 g/m².
Greutate totală faţă+spate
3750 g/m².
Metoda de colorare
Vopsire
Caracteristică
Cu model în relief
Culoare
Bej, Maro
Model
Cu imprimeu
Formă
Semicerc
Certificare ecologică și sanitară
Acest produs este certificat OEKO-TEX® STANDARD 100. Asta înseamnă că fiecare componentă este testată de institute independente OEKO-TEX® și respectă limite stricte în materie de substanțe nocive.
Orice vizitator al site-ului nostru poate scrie o recenzie a unui produs. Nu verificăm autenticitatea recenziilor produselor și, prin urmare, nu putem garanta veridicitatea acestora. Evaluarea produsului se bazează pe toate recenziile din țările în care JYSK este prezent.
22.03.2026
Covor intrare
Super produs. Numai ca am luat 2 si difera nuantele de maro, ceea ce este putin deranjant. Dar per total sunt super
Nume: Alex
01.12.2025
Extraordinar
Un covor super fain si bun
Nume: Bogdan
14.04.2026
lábtörlő
Erős, nem csúszik, jó a színe, a célnak tökéletesen megfelel.
Nume: Balog Istvánné
Scris pe JYSK.hu
28.03.2026
Otirač
Odličan!
Nume: Dušica
Scris pe JYSK.rs
19.02.2026
Passer perfekt
Større enn forventet, men passet perfekt til døra i gangen. Veldig fin farge, og ikke minst tykkelse.
Nume: Kim
Scris pe JYSK.no
22.01.2026
Deurmat vitsippa
Een goede kwaliteit product
Nume: Gulseren
Scris pe JYSK.nl
19.01.2026
deurmat
heel nuttig en mooi
Nume: christa
Scris pe JYSK.be
19.12.2025
Tapis
Top
Nume: Christina
Scris pe JYSK.be
01.12.2025
Top Produkt
Stylisch und günstig. Sehr schöne Qualität. Top!!!
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!