VEJLBYCanapea extensibilă VEJLBY 3 locuri nisipie
Produse recomandate
| Tip | Canapea extensibilă cu 3 locuri |
|---|---|
| Persoane | 3 |
| Material | Spumă, LVL, Plăcile MDF constau în fibre de lemn foarte subțiri lipite prin presare. |
| Material | Șezut: Spumă, LVL, PAL, Placaj, Poliester, Spătar: Spumă, Poliester, Braț: Spumă, LVL, PAL, Poliester, Picior: PP (polipropilenă), Lemn masiv de arbore de cauciuc, Oţel |
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: D30 kg/m³ |
| Spătar | Material: Poliester, Material spumă: Poliester, Densitatea spumei: 80g/m2 kg/m³ |
| Cotieră | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: D23 kg/m³ |
| Picioare | PP (polipropilenă) |
| Suprafață extinsă | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: D30 kg/m³ |
| Culoare | Nisipiu deschis |
| Caracteristică | Fără spațiu depozitare |
| Tip de arcuri | Fiecare arc pocket este protejat de un buzunar din țesătură, care oferă flexibilitate saltelei, crește durabilitatea și reduce zgomotul. |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 240 cm, Înălțime: 86 cm, Adâncime: 88 cm |
| Înălțimea șezutului | 49 |
| Adâncimea scaunului | 55 |
| Suprafaţă extinsă | Lăţime: 140 cm, Lungime: 200 cm |
| Dimensiune extinsă | Lungime: 191 cm |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 76 cm, Lungime: 195 cm, Înălțime: 105 cm |
| Greutate | 99 kg |
| Încărcătură maximă | 330 kg |
| Încărcătură max. pe șezut | 110 kg |
| Încărcătură max. pe suprafața de dormit | 220 kg |
| Numărul de ambalaje | 3 |
| Certificare ecologică și sanitară | Produsele care poartă această etichetă sunt fabricate folosind un amestec de materiale din păduri certificate FSC®, materiale reciclate și/sau lemn controlat de FSC. Deși lemnul controlat nu provine din păduri certificate FSC, acesta diminuează riscul ca materialul să provină din surse inacceptabile. Căutați produsele care poartă eticheta FSC în magazine și online. |
| Instrucțiuni | Poate fi curățat cu apă pe suprafețe mici |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Диван хороший, але не зовсім...
Диван хороший, як і ціна по знижці. Збирав сам, тому витратив майже 2 години. Він досить габаритний, тому зручніше було би і швидше вдвох. Диван хороший, але поки збираєш, то розумієш нюанси, чому він має таку ціну. Мені неподобається, що його бокові стінки, це натянута тканина, а так там порожній каркас із фанери. Тобто, якщо тканину порвати то буде порожнеча. Але все ж він стильний і симпатичний.
Nume: Олександр
molto bello e comodissimo
articolo perfetto
Nume: caroline
Sofa
Dieses sofa hat 5sterne verdient preis leistund und Qualität sehr gut . Schnelles zusammen bauen .
Nume: Ines
Fantastisk sofa
Virkelig god og behagelig sovesofa. Nem at samle, og med hård soveplads, så man ikke får ondt i ryggen.
Nume: Rosa
Kanapa
Zakupiłam tydzień temu tą piękną kanapę w beżowym kolorze. Jest cudowna, piękny materiał, elegancki design, a ten kolor marzenie. Polecam serdecznie
Nume: Aneta
Problemer med samling
Sofaen er rigtig fin, god at sidde i og har et velfungerende system i forhold til at trække sofaen ud til en seng. Dog var der problemer, da der i manualen stod, at man ikke behøves en boremaskine, men blot en skruetrækker. Der hvor man selv skulle skrue i med en skruetrækker var der ikke boret for, hvilket gjorde det umuligt at skrue skruerne i. Vi er meget glade for sofaen, men det var ærgerligt at der ikke var boret for.
Nume: Camilla
Диван розкладний
Стильний і багато функціональний диван . Купив місяць назад і він мені дуже подобається. В світлому кольорі виглядає бомбезно . Диван жосткий і це мені це подобається. Прийшов диван добре і надійно упакований . Зібрав з напарником за годину . Рекомендую.
Nume: Олег
Диван
Дуже гарний диван , в світлому кольорі виглядає фантастично . Кімната квартири стала більш світлою і сучасною . Тканина міцна , сам диван не дуже мягкий , дуже приємно сидіти і лежати , для людей з проблемами хребта саме то . Інструкція зборки дивана , краща в ціфровому форматі на сайті . Зібрати диван не проблема . Дуже приємно за упаковку дивана, він іде в трьох коробках . Все ретельно упаковано , тканина світла але все без проблем . З недоліків , це спальна частина , сам механізм чудовий , спалка має 6 коліс , але трохи туговато розкладається . Думаю з часом стане плавно розкладатися. Диван заслуговує найвищої оцінки , рекомендую .
Nume: Олег
Pohovka vejlby
Kvalitní pohovka, pěkný design, příjemné vyšší sezení, jednoduché rozkládání
Nume: Rona
Kanapa
Kanapa bardzo wygodna i dobrze się prezentuje. Materiał obiciowy solidny i ładny. Solidnie spakowana, instrukcja ok. Prosty do złożenia. i żadnych uszkodzeń. Polecam
Nume: Irek
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


