TANKEDALFotoliu cu taburet TANKEDAL bej
| Tip | Fotoliu relaxant |
|---|---|
| Material | Spumă, Placaj, Poliester, Oţel |
| Material | Șezut: Spumă, Placaj, Poliester, Oţel, Spătar: Spumă, Placaj, Poliester, Braț: Spumă, Placaj, Poliester, Picior: Oţel |
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 24/25 kg/m³ |
| Spătar | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 24/18 kg/m³ |
| Cotieră | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 25 kg/m³ |
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 24/24 kg/m³ |
| Culoare | Bej, Crom periat |
| Funcție | Taburet pentru picioare, Mecanism de înclinare, Bază rotativă |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 70 cm, Înălțime: 107 cm, Adâncime: 77 cm |
| Înălțimea șezutului | 46 |
| Dimensiune taburet | Lățime:48 cm, Înălțime:39 cm, Adâncime:42 cm |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 77 cm, Lungime: 83 cm, Înălțime: 72 cm |
| Greutate | 16 kg |
| Încărcătură maximă | 110 kg |
| Încărcătură max. pe șezut | 110 kg |
| Numărul de ambalaje | 1 |
| Certificare ecologică și sanitară | FSC® 100% |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Mooi
Uitstekend.
Nume: Erik
Prima aankoop
Mooie stoel , zit goed. Prima , de tijd zal zeggen of het van goede kwaliteit is.
Nume: Erik
Knirkete stol
Flott og grei stol, men som alle andre her inne skriver knirker den etter kort tid bruk. Veldig høy knirking også, så jeg vil jo egentlig ikke anbefale den pga det.
Nume: Cathrine
Standenstoel met voetenbank Tankedal
Mooie stof . Gemakkelijk in elkaar te zetten. Zit heel goed. Tijd zal moeten uitwijzen gebruiksduur.
Nume: Vogels Patricia
Tankedal
Tja, av 2 stk måtte en returnere. Det var ikke stopp i armlenet. Ellers så knirker de litt og er ikke myke å sitte i. Faktisk litt harde.
Nume: Lene
Pen stol
Litt hard å sitte i, mer en TV stol enn en hvilestol. Begynte å knirke voldsomt etter noen dagers bruk, men løste seg greit etter at bolten som strammer fjæren ble vippet skikkelig på plass i festet sitt. Løsnet festet fra stolen igjen og brukte et kraftig skrujern til i vippe hodet på strammebolten skikkelig på plass. Ingen mer knirk. Smøring har ingen virkning på knirkingen. Hodet på bolten må skikkelig på plass i festet sitt for å bli kvitt knirkingen. Vippe patenten er lik den på en gaming/kontorstol.
Nume: Trond
Kraken oplossing
Het kraken kan simpel verholpen worden door grotere ringen te plaatsen onder de montage bouten van de voet
Nume: Niels
Bequemer Sessel
Alles hat einwandfrei und schnell geklappt, der Sessel stützt gur.
Nume: Markus Schneider
Kutina kankaasta
Tuolin kankaassa on jotakin, mikä kutittaa ja aiheutti lähes allergisen reaktion. Kallistus on todella jäykkä, eli käyttökelvoton. Tuolin kovaääninen "narina" saatiin lopulta pois öljyämällä. Tosin on nyt käyttökelvoton kutittavan kankaan takia.
Nume: Paula
Tankedal Relaxsessel
Miserable Polsterung ! Nach ein paar Tagen durchgesessen. Man sitzt dann praktisch auf diesem harten Gestell. Steißbein,Po Schmerzen. Die Rückenlehne auch zu weich. Rückenschmerzen.
Nume: Oskar Weiß
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


