ANDRUPFotoliu rotativ ANDRUP bej
| Tip | Scaun terasă |
|---|---|
| Material | Spumă, Placaj, Poliester, Lemn masiv de pin, Oţel |
| Material | Șezut: Spumă, Poliester, Oţel, Spătar: Spumă, Poliester, Oţel, Picior: Poliester, Oţel |
| Ramă | Placaj, Poliester, Lemn masiv de pin, Oţel |
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 25/18 kg/m³ |
| Spătar | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 24 kg/m³ |
| Culoare | Bej |
| Funcție | Bază rotativă |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 74 cm, Înălțime: 75 cm, Adâncime: 73 cm |
| Înălțimea șezutului | 45 |
| Adâncimea scaunului | 52 |
| Informații asamblare | Asamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 76 cm, Lungime: 81 cm, Înălțime: 74 cm |
| Greutate | 18 kg |
| Încărcătură maximă | 110 kg |
| Încărcătură max. pe șezut | 110 kg |
| Numărul de ambalaje | 1 |
| Certificare ecologică și sanitară | FSC® Mix |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Scaun rotativ Andrup
foarte frumoase
Nume: Marian
Fåtölj
Jätte fin tycker väldigt mycket om den
Nume: Katrin
Bord
Jätte nöjd
Nume: Katrin
Fina & bekväma
Köpte på 30% 2 st och är förvånad över hur fin & hyfsat bekväm stolen är trots sin storlek. Funkar för barn & vuxna. Synd att tyget ej är avtagbart och snurrfunktionen är något trög. Annars toppen och är väldigt nöjd med designen.
Nume: Anonym
Draaaizetel
Fijne zetel, goede steun in de rug... Daarom er een tweede bijgekocht. Gezellig om koffietje te drinken.
Nume: Vanbesien Corine
Fåtöljer
superfina är dom och jättebra pris ,så nöjd!!!
Nume: Bojana
Andrup Relaxsessel
Sieht sehr schön aus aber sehr hart und mit Relaxsessel hat es nichts zu tun! Ich bereue den Kauf!
Nume: Olga
Leuke draaistoel
Deze stoel is een aanwinst voor mijn woonkamer. Leuk design en een draaibare voet.
Nume: Denise
Perfekt
Liten og nett stol! Perfekt på mindre steder! Er nok mer en dame- og barnestol. Jeg sitter perfekt i den med både fotskammel og beina i kryss under meg (er 167 cm høy). Flott i stoffet og passe fast/myk
Nume: Tanja Juel
Fotelja
Fotelja je ekstra, prezadivoljna sam, za svaku preporuku
Nume: Milica
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


