KLINTBancă grădină KLINT 125x58 gri
Bancă de grădină din aluminiu, oțel și lemn artificial. 125x81x58 cm
Specificații
| Dimensiuni | Lățime: 125 cm, Înălțime: 81 cm, Adâncime: 58 cm |
|---|---|
| Înălțimea șezutului | 45 |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 128,5 cm, Lungime: 63 cm, Înălțime: 14,5 cm |
| Greutate | 13,46 kg |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Lemnul artificial este un material sintetic care nu necesită întreținere, cu aspect de lemn natural. Este fabricat din plastic, precum polistirenul, care formează un material durabil și rezistent la intemperii. Lemnul artificial este protejat UV, ceea ce asigură o suprafață rezistentă la decolorare. Lemnul artificial este un material sintetic care nu necesită întreținere, cu aspect de lemn natural. Este fabricat din plastic, precum polistirenul, care formează un material durabil și rezistent la intemperii. Lemnul artificial este protejat UV, ceea ce asigură o suprafață rezistentă la decolorare. |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Persoane | 2 |
| Caracteristică | Potrivit pentru balcon |
| Tratament | Vopsirea electrostatică ajută la protejarea metalului împotriva ruginii și deteriorării. Vopsirea electrostatică este procedeul prin care se aplică un strat protector de pudră colorată peste metal. |
| Culoare | Gri |
| Testat pentru | 220 kg |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Utilizare | Exterior |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzii
Banca comoda
Are un design foarte placut, te simti comod cand te asezi pe ea si este usoara. Mare pacat ca nu este facuta din materiale mai rezistente. Am avut ceva probleme la asamblare dar serviciile Jysk au remediat cu promptitudine neajunsurile.
Nume: Maria C
Banca de calitate cu montaj simplu
Super
Nume: Alexandru ioana
Polecam
Super
Nume: Krzysztofa
Solid and well-proportioned bench
Very nice bench—nothing particularly special, but perfectly adequate and well proportioned. I like that it’s grey rather than black, as it suits our colour scheme. I use three Bondholmen cushions for the seat, which work perfectly well. I have since purchased another bench as we use it quite a lot.
Nume: Eva
Prisvärd
Stabil bänk som man sitter bra på
Nume: Ögren
Banco 5 estrelas
Preço justo versus material.
Nume: Licínia
Könnyű, mégis stabil és kényelmes
Kedvenc padunk, könnyű a szerkezete, mégis stabil és kényelmes is, botanikus kertbe vettük, minden évben veszünk belőle, ha van készleten, a célnak megfelelő.
Nume: Eszter
Klint bank
Super stevig. Echte aanrader
Nume: Jolanda
Градинска пейка
Отлично качество,както винаги.
Nume: Светослав
Super. Sehr zu empfehlen.
Ich bin begeistert. Klint ließ sich einfach zusammenbauen und macht einen sehr stabilen Eindruck. Die Bank sieht gut aus und Dank künstlichem Holz wird es hoffentlich auch so bleiben. Habe sie zum Aktionspreis gekauft und sie ist jeden Cent wert.
Nume: Silke Lüdicke
Livrare
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


