MOMMARKColțar extensibil MOMMARK bej
Produse recomandate
Colțar cu 3 locuri din material textil. Colțarul se transformă ușor într-un pat. Șezut cu arcuri și spumă. Spătar din spumă. Cu spațiu de depozitare. Poate fi inversat. Suprafață extinsă 137x200 cm. 222x83x86/152 cm
Specificații
| Tip | Colțar extensibil cu 3 locuri |
|---|---|
| Material | Spumă, Plăcile MDF constau în fibre de lemn foarte subțiri lipite prin presare. |
| Material | Șezut: Spumă, Poliester, Spătar: Spumă, Plăcile MDF constau în fibre de lemn foarte subțiri lipite prin presare. |
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: PU (poliuretan), Densitatea spumei: 25/20/16 kg/m³ |
| Spătar | Material: Poliester, Material spumă: Poliester, Densitatea spumei: 40 kg/m³ |
| Cotieră | Material: Poliester, Material spumă: PU (poliuretan), Densitatea spumei: 25 kg/m³ |
| Șezlong | Material: Poliester, Material spumă: PU (poliuretan), Densitatea spumei: 25 kg/m³ |
| Picioare | PP (polipropilenă) |
| Umplutură | 100% poliester, 100% fibră de poliester |
| Foaie exterioară | 100% poliester |
| Culoare | Bej |
| Caracteristică | Poate fi inversat, Cu spațiu depozitare |
| Șezlong | Reversibil |
| Tip de arcuri | Fiecare arc pocket este protejat de un buzunar din țesătură, care oferă flexibilitate saltelei, crește durabilitatea și reduce zgomotul. |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 222 cm, Înălțime: 83 cm, Adâncime: 90/152 cm |
| Înălțimea șezutului | 48 |
| Adâncimea scaunului | 58 |
| Suprafaţă extinsă | Lăţime: 137 cm, Lungime: 200 cm |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 137 cm, Lungime: 165 cm, Înălțime: 78 cm |
| Greutate | 103 kg |
| Încărcătură max. pe șezut | 110 kg |
| Încărcătură max. pe suprafața de dormit | 220 kg |
| Numărul de ambalaje | 3 |
| Certificare ecologică și sanitară | Produsele care poartă această etichetă sunt fabricate folosind un amestec de materiale din păduri certificate FSC®, materiale reciclate și/sau lemn controlat de FSC. Deși lemnul controlat nu provine din păduri certificate FSC, acesta diminuează riscul ca materialul să provină din surse inacceptabile. Căutați produsele care poartă eticheta FSC în magazine și online. |
| Spațiu depozitare | În șezlong |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzii
Elegant, modern
Se potriveste perfect cu dorintele noastre. Raport calitate/ pret f bun
Nume: Alina
Nota 10
Comoda si practica.
Nume: Irina
Recomand!
Am cumparat canapeaua si sunt mulțumită de fermitatea si rezistența ei.
Nume: Adriana
Best quality/price
Better than any other reporting to quality/price/model. Can't say more about usage in time because it's too new.
Nume: Andrei
Curtuiseni
Calitate buna, sunt multumit
Nume: Deák Enikő
Korrekt sarokfotel
Bár a kiszállítás kicsit küzdelmes volt a HDT-vel (innen is köszönet a Jysk ügyfélszolgálaton a hölgynek aki segített velük kommunikálni), maga a fotel a mi elvárásainknak megfelel. Aki nagyobb ülőfelületű kanapét keres annak kevésbé ajánlanám, nekünk a kis nappalinkba egyelőre pont tökéletes.
Nume: Anna
Stoffa rovinata
Divano difettoso, la stoffa di rivestimento nella chaise longue è tagliata per circa 3 cm, vorrei un rimborso almeno parziale della cifra pagata….
Nume: Manuel Stefanoni
Ígértes, de
Minden más hasonlóhoz képest olcsóbban, ráadásul egy leárazás közepén vettem meg, ár-érték arányban elég jó. A mérete pont megfelelt, két emberes, az összeszerelés is viszonylag egyszerű. Kényelmes, a háttámlák alacsonyak, de pont megfelelőek még nekem is (186cm). Viszont biztosan nem aludnék rajta ággyá alakítva, a lekerekítés okozta lövészárok miatt ez egy teljesen értelmetlen funkció, a kihúzható plusz felület csak lábtartónak jó - de nehéz kihúzni. A domború ülőfelület szélek meglepetéseket tudnak okozni ha az ember lerak valamit, elég könnyen és gyorsan leszánkázik minden, amit nem középre rakunk. A rakodóhely kevés, egyetlen felnyíló rekesz van, amit nem lehet púposra pakolni. A szövet minősége jónak tűnik, a párnázás kevésbé: pár hét után deformáció látszik a karfák mellett. A színe klassz. A legnagyobb hátrány az, hogy három hét után is enyhe, de jól észlelhető lábszagra, hányásszagra emlékeztető szag terjeng körülötte, amire nagyon lassan enyhül, jelenleg megoldást keresek rá.
Nume: Németh Tamás
Zettel
Ik ben tevreden!
Nume: Инна
Szuper
Egy hete szereltük össze, azóta használom, ugyan kihúzni nem nagyon fogom, de egy személy kényelmesen tud rajta aludni. Magas, masszív kanapéágy, eddig a macskák karmait is jól bírja.
Nume: Juju
Livrare
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


