EJDRUPSuport TV EJDRUP 1 raft bej
Oțel. Cu roți cu blocare și picioare reglabile. Pentru televizoare de 32-65 inch. Cu roți blocabile. 100x116x55 cm
| Tip | Comodă TV |
|---|---|
| Material | Oţel |
| Material | Faţă: Oţel, Partea de sus: Oţel, Picioare: Oţel, Ramă: Oţel, Raft: Oţel |
| Culoare | Bej |
| Caracteristică | Pentru televizoare între 32-65 inch, De sine stătător |
| Include | 1 raft, 4 picioare reglabile, 4 roți |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 100 cm, Înălțime: 116 cm, Adâncime: 55 cm |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 46 cm, Lungime: 108 cm, Înălțime: 8 cm |
| Greutate | 11 kg |
| Încărcătură maximă | 50 kg |
| Numărul de ambalaje | 1 |
| Mai multe informații | Dimensiuni VESA: |
| 100x100 mm | |
| 100x200 mm | |
| 200x100 mm | |
| 200x200 mm | |
| 300x100 mm | |
| 300x200 mm | |
| 300x300 mm | |
| 300x400 mm | |
| 400x200 mm | |
| 400x300 mm | |
| 400x400 mm | |
| 500x200 mm | |
| 500x300 mm | |
| 500x400 mm | |
| 600x200 mm | |
| 600x300 mm | |
| 600x400 mm | |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Mobiel tv-meubel
Ontzettend praktisch meubel. Het is heel stevig en wat heel fijn is is dat je het ontzettend makkelijk kunt verplaatsen. In ons geval staat het aan het voeteneind van het bed, dus met het bed verschonen ideaal. Verder geen tierelantijnen, gewoon super handig.
Nume: Leontine
Robust
Pænt og robust tvbord
Nume: Lisbeth
super, nadočekávání
stojan je bitelný, pořádný a funguje skvěle i moc dobře vypadá, jsem fakt moc spokojená, i cena je velmi příjemná
Nume: Tereza
Prisvärd och snygg
Ser lika fin ut som en dyrare variant. Känns hållbar. Den beige färgen smälter in bra. Lite komplicerad att bygga ihop så bra om man är två personer.
Nume: Jonna
Utmärkt
Alldeles utmärkt. Tydliga anvisningar. Stabil, rullar mjukt på parkett. Rimligt pris!
Nume: Mikael
Τέλεια!
Πολύ σωστή ενημέρωση για την εξέλιξη της αποστολής. Το προϊόν όπως είχε περιγραφεί και πολύ καλή ποιότητα.
Nume: Lambros
PERFECTO
Lo recomiendo al 100% Me costó un poco montarlo yo sola, pero basta seguir el manual y tener paciencia. Lo compré para mi bravia de 50 pulgadas y la soporta perfectamente. Las ruedas son un plus!!
Nume: Maria
Mycket nöjd
Detta tv stativ på hjul var mycket snyggare och stabilare än jag trodde. Jämfört med andra (dyrare) är detta ett riktigt bra alternativ. Jag är nöjd.
Nume: Jenny
Ideal
Nice price and quality product. It was better than I expected. Good wheels, easy to assemble, and pretty. Aaaand way cheaper than the other fancy design brand! Go for it
Nume: Carolina
Soporte Tv
Práctico y funcional. Lo elegimos para un espacio que está bastante recargado y tanto el color como la ligereza del soporte encajan visualmente y da juego a cambiar de posición fácilmente la tv. Lo único, que para ensamblar la tele al soporte necesitamos estar dos personas, al menos con el tamaño de nuestra tele complicado hacerlo uno solo.
Nume: Mercedes
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


