ABILDSKOVFotoliu relaxant ABILDSKOV electric negru
| Tip | Fotoliu relaxant |
|---|---|
| Material | Spumă, LVL, PP (polipropilenă), PU (poliuretan), Placaj, Poliester, Oţel |
| Material | Șezut: PP (polipropilenă), PU (poliuretan), Spătar: PP (polipropilenă), PU (poliuretan), Placaj, Oţel, Braț: PP (polipropilenă), PU (poliuretan), Placaj, Picior: PP (polipropilenă) |
| Ramă | Oţel |
| Șezut | Material: PU (poliuretan), Poliester, Material spumă: PU (poliuretan), Densitatea spumei: 30 kg/m³ |
| Spătar | Material: PU (poliuretan), Poliester, Material spumă: PU (poliuretan), Densitatea spumei: 25 kg/m³ |
| Cotieră | Material: PU (poliuretan), Poliester, Material spumă: PU (poliuretan), Densitatea spumei: 28 kg/m³ |
| Umplutură | Spumă poliuretanică, 100% poliester |
| Culoare | Negru |
| Funcție | Suport pentru picioare integrat, Mecanism de înclinare |
| Tip de arcuri | |
| Număr de arcuri/m² | 49 |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 71 cm, Înălțime: 83-103 cm, Adâncime: 90-154 cm |
| Înălțimea șezutului | 49 |
| Adâncimea scaunului | 46 |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 74 cm, Lungime: 77 cm, Înălțime: 64 cm |
| Greutate | 30 kg |
| Încărcătură maximă | 110 kg |
| Încărcătură max. pe șezut | 110 kg |
| Numărul de ambalaje | 1 |
| Certificare ecologică și sanitară | FSC® 100% |
| Instrucțiuni | Ștergeți cu o cârpă umedă |
| Dimensiune | Lăţime: 71 cm, Înălţime: 83-103 cm, Adâncime: 90-154 cm |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 74 cm, Lungime: 77 cm, Înălțime: 64 cm |
| Greutate | 30 kg |
| Utilizare | Interior |
| Sursă de alimentare | Priză electrică |
| Număr taxă | RO18107744 |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Skönaste
Mycket skön fotölj. Det bästa med den är att det är en nätt fotölj. Den passar bra in bland våra dyra designade möbler och ser faktiskt ut som äkta skinn.
Nume: Kristin
CADEIRÃO RECLINÁVEL ABILDSKOV
Funciona bem e tem uma razoável relação qualidade/preço. Podia ter um encosto um pouco mais elevado para suportar a cabeça. Admito que em pessoas de estatura mais baixa isso não seja um problema. No geral é positivo.
Nume: Fernando
Fotel rozkładany elektryczny
Mięciutki, super się rozkłada, polecam
Nume: Krzysztof
Skön & Smidig
Köpte fåtöljen till min far i födelsedagspresent, och han blev jättenöjd. Den är skön att sitta i, och även att ligga i, då den har en elektrisk utfällbar fotpall. Känns som riktigt skinn, och är väldigt smidig och tar ingen stor plats. Lätt att sätta ihop ! Rekommenderas !
Nume: Åsa Eriksson
God stol
Helt grei stol til prisen da den var på tilbud.
Nume: Heidi
odporúčam
kreslo plne splnilo očakávané funkcie
Nume: Ľudmila
Fotölj
Mycket bra! Skön att ligga i.
Nume: Annelie
Slap af stol
Stolen er noget hård at sidde i, men dejligt med automatisk løft af benstøtte
Nume: Eva Nørregren
coimbra
muito satisfeito
Nume: joao
mooie stoel
In Venlo besteld en opgehaald. Netjes en vriendelijk geholpen. De stoel is makkelijk in elkaar te zetten. Zit lekker, voelt lekker. Zelfs de kleinkinderen vechten erom om er op te mogen zitten. Met dat het een mooie stoel is , toch maar 4 sterren. Het onderstel is niet stabiel. Het is voor deze stoel te klein/kort.. De kans dat de stoel omvalt als je erin zit, is zeer aanwezig. Ook als hij uitgeklapt is dit risico nog sterker aanwezig. Kan gevaarlijke situatie opleveren. Maar voor die prijs mag je niet klagen ( ik heb hem ook nog eens gekocht in de aanbieding ). Dus dat zit super lekker!
Nume: Rene
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


