ULDUMFotoliu ULDUM gri/negru
Material textil. Perne din spumă. Picioare din oțel. 72x97x80 cm
| Tip | Fotoliu |
|---|---|
| Material | Spumă, Placaj, Poliester, Oţel |
| Material | Șezut: Spumă, Placaj, Poliester, Spătar: Spumă, Placaj, Poliester, Braț: Spumă, Placaj, Poliester, Picior: Oţel |
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: D23-24 kg/m³ |
| Spătar | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: D20 kg/m³ |
| Cotieră | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: D20 kg/m³ |
| Tratament | Vopsit electrostatic |
| Culoare | Gri, Negru |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 72 cm, Înălțime: 97 cm, Adâncime: 80 cm |
| Înălțimea șezutului | 45 |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 75 cm, Lungime: 76 cm, Înălțime: 79 cm |
| Greutate | 9 kg |
| Încărcătură maximă | 110 kg |
| Încărcătură max. pe șezut | 110 kg |
| Numărul de ambalaje | 1 |
| Certificare ecologică și sanitară | FSC® 100% |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fotel
Swietne fotele. Bardzo wygodne. Wytrzymałe.
Nume: Marcin
Fotel Uldum
Fotel wizualnie bardzo ładny, troche twardy jezeli chodzi o siedzenie. Nie wiem czy będzie wygodny,okaze sie po czasie. Na pierwszą ocene 5 za wyglad i estetyke, 2 za wygode,ale ta opinia moze sie zmienic po dluzszym uzytkowaniu.
Nume: Katarzyna
Opinia dotyczaca foteli
Bardzo dobry pridukt, material bez uwag. Dorze wyprofilowany wiec bardzo wygodny. Godny polecenia.
Nume: Jolanta Dudek
Kiváló
Nagyon kényelmes, könnyen összeszerelhető fotel.
Nume: Misinszki Gábor
Odlicna
Super-zadovoljna proizvodom, udobna fotelja jednostavna za montiranje.
Nume: Snezana
Muito bonito
Cadeirão elegante e confortável. Ainda não consigo perceber se resostente e duradouro
Nume: Manuela
Fauteuil
Heerlijke stevig zittende stoel
Nume: Bozena
Stoel
Mooi comfortabel stoeltje met goeie hoogte en stevige zit. Foto is realistisch
Nume: Annet
Bella poltrona
Molto comoda e bello il design
Nume: Annalisa
Fotölj
En fin fotölj som är ganska hård med lätt att förflytta
Nume: Hannele
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


