ADSLEVScaun ADSLEV fără brațe bej
Cu brațe:
Scaun de dining din material textil bej. Picioare din lemn masiv.
| Material | Placaj, Poliester, Spumă poliuretanică, Lemn masiv de arbore de cauciuc, Oţel |
|---|---|
| Material | Șezut: Placaj, Poliester, Spumă poliuretanică, Spătar: Poliester, Spumă poliuretanică, Oţel, Picior: Lemn masiv de arbore de cauciuc, Oţel |
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 20/25 kg/m³ |
| Spătar | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 16/20 kg/m³ |
| Capitonare | Șezut și spătar |
| Culoare | Bej, Stejar natur |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 49 cm, Înălțime: 82 cm, Adâncime: 58 cm |
| Înălțimea șezutului | 48 |
| Adâncimea scaunului | 44 |
| Cu brațe | Nu |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 48 cm, Lungime: 50 cm, Înălțime: 57 cm |
| Certificare ecologică și sanitară | FSC® Mix |
| Greutate | 7 kg |
| Testat pentru | 110 kg |
| Încărcătură maximă | 110 kg |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Excellent
Foarte mișto scaunele. Confortabile. Estetice. Ușor de montat. Merită banii plătiți.
Nume: Calin
Sillas ADSLEV
He comprado cuatro sillas del modelo ADSLEV y estoy encantada, son cómodas y muy bonitas. He de decir que el servicio de atención al cliente es perfecto, todo correcto. Gracias
Nume: Elia
Très bon rapport Design/Qualité/prix !
Chaises de très bonne qualité, assise agréable et bien rembourré. Design intemporel pour un salon !
Nume: Jose
Sedia ADSLEV senza braccioli
Ho ordinato queste sedie dal sito non essendo disponibili nei punti vendita, sono davvero bellissime e molto comode. Sembrano anche molto robuste. Scaldano l’ambiente con linee dolci e piedi effetto legno. Per ora molto soddisfatta dell’acquisto!
Nume: Eleonora
Odlicna stolica, super cena
Udobna stolica po dobroj ceni. Stof jeste osetljive boje ali se lako odrzava. Topla preporuka.
Nume: Sabina
Sedie pranzo
Molte belle queste sedie, si montano facilmente e l’effetto é veramente di ambiente chic; spero che il tessuto abbia un trattamento anti macchia ;)
Nume: Marianna
Rewelacja
Krzesła solidne, wygodne, zdecydowanie godne polecenia :)
Nume: Monika
Трапезен стол
Доволна съм, качествен продукт.
Nume: Виолета
Gode stole til en god pris
Gode at sidde i. Nemme at samle
Nume: Kenneth
Стілець
Дуже задоволена якістю, зручністю стільців
Nume: Любов
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


