LILLESTROEMSet terasă LILLESTROEM 4 pers nisipiu închis
Produse recomandate
Modernizează-ți spațiul exterior cu setul de terasă LILLESTROEM. Acest set cu 4 locuri, de culoare nisipiu închis, este format dintr-o canapea și 2 fotolii cu perne confortabile și o măsuță de cafea asortată, din oțel.
Caracteristici
- Set de terasă cu 4 locuri: canapea cu 2 locuri, 2 fotolii și 1 masă
- Perne: cu husă durabilă, țesută
- Cadru din oțel: Robust și durabil
- Husă lavabilă: husa pernei este detașabilă și poate fi spălată la 30°C
Set de terasă cu 4 locuri
Setul de terasă este format dintr-o canapea cu 2 locuri, 2 fotolii și 1 masă de cafea.
Perne
Pernele pentru șezut și spătar sunt foarte confortabile. Acestea au o husă durabilă, țesută, care le face rezistente la uzură. Depozitează pernele în interior atunci când nu le utilizezi pentru a le proteja de intemperii și a le prelungi durata de viață.
Cadru din oțel
Cadrul din oțel vopsit este robust și durabil. Greutatea unui cadru din oțel oferă o bună stabilitate.
Husă lavabilă
Pernele au o husă cu fermoar care poate fi ușor scoasă și spălată la mașină la 30°C pentru a o menține proaspătă și curată. Umplutura pernei nu poate fi spălată.
| Set terasă | Canapea cu 2 locuri, 2 scaune, 1 masă |
|---|---|
| Canapea | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 133 cm, Înălțime: 68 cm, Adâncime: 82 cm, Înălțimea șezutului: 30 |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Oțel, Șezut: Oțel, Brațe: Oțel |
| Tip | canapea cu 2 locuri |
| Scaun | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 70, Înălțime: 68 cm, Adâncime: 82 cm, Înălțimea șezutului: 30 |
| Material | Cadru: Oțel, Spătar: Oțel, Șezut: Oțel, Brațe: Oțel |
| Înălțime braț scaun | 58 cm |
| Masă | |
| Dimensiuni după asamblare | Lățime: 60, Lungime: 100 cm, Înălțime: 38 cm |
| Material | Cadru: Oțel, Blat masă: Oțel |
| Înălțimea mesei de la podea la cea mai joasă margine a cadrului | 35 cm |
| Capace pentru picioare | Polipropilenă |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 37,5/37,5 cm, Lungime: 129,5/129,5 cm, Înălțime: 65/65 cm |
| Greutate | 29,7/35,4 kg |
| Culoare | Nisipiu închis |
| Persoane | 4 |
| Include | Perne luxoase cu husă rezistentă, țesută |
| Tratament | Vopsit electrostatic |
| Pernă | |
| Pernă de scaun | Material: 100% poliester, Umplutură: Spumă poliuretanică/100% fibră de poliester, Densitatea spumei: 25 kg/m³, Pernă interioară: 100% poliester, Spălare la mașină: 30°C, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Spălați întotdeauna cu rufe de culori asemănătoare, Asigurați-vă că închideți fermoarul înainte de spălare, Husă lavabilă |
| Pernă de spate | Material: 100% poliester, Umplutură: Spumă poliuretanică/100% fibră de poliester, Densitatea spumei: 25 kg/m³, Pernă interioară: 100% poliester, Spălare la mașină: 30°C, Înălbire: Nu înălbiţi, Centrifugare: Nu se usucă la mașină, Călcare: A nu se călca, Curăţare chimică: Nu curăţaţi chimic, Instrucțiuni: Spălați întotdeauna cu rufe de culori asemănătoare, Asigurați-vă că închideți fermoarul înainte de spălare, Husă lavabilă |
| Încărcătură maximă | 440 kg |
| Testat pentru | 440 kg |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Îngrijire ulterioară | Curățare cu apă și săpun delicat. |
| Depozitare | A se depozita în interior pe timpul iernii |
| Utilizare | Exterior |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super achat
Je suis ravie , ensemble lounge de jardin à la fois esthétique et solide , assise très confortable , dans l’ensemble excellent rapport qualité /prix
Nume: Kakssy
set lounge bello, buon prezzo, peccato per la filettatura
il set è molto bello, soprattutto il colore. L ho comprato da poco quindi non posso dire molto sulla durabilità ma ho una buona impressione, se non fosse.. Montandolo abbiamo riscontrato diversi problemi con la filettatura, alcuni bulloni non riuscivano ad entrare del tutto, rendendo la sedia non stabile del tutto. Non si può prenotare neanche il montaggio.. se non volete diventare matti come me non so se ve lo consiglio al 100%, magari con taskrabatt se il prezzo è scontato. Attenzione quindi con il reso se lo comprate in un negozio lontano da casa.
Nume: Michele Maria
Komplet ogrodowy
Ladnie sie prezentuje, wygodny, prosty w złożeniu. Polecam
Nume: Katarzyna
meble ogrodowe
super produkt ,super dostawa , jestem zadowolona.
Nume: evelina
Goed kwaliteit
Het is comfortabel zetels
Nume: Ahmed
Opinia
Zestaw bardzo fajny, wygodny, praktyczny ładnie się prezentuje
Nume: Beata
Polecam
Bardzo fajny, elegancki i wygodny komplet mebli na taras. Polecam.
Nume: Magda
Avskavd färg
Färgen är helt avskavd på bordet… kommer nog bli så över allting till slut
Nume: Emma
Confort et qualité au rendez-vous
Très beau canapé de jardin. Bonne qualité de fabrication, assise confortable et design soigné. Bon rapport qualité-prix, conforme aux attentes.
Nume: Meg
Fint sett
Har dette settet i drivhuset! Fin farge og godt å sitte i. Putene er faste så de vil holde lenge på formen. Fin beige farge på putene. Veldig fornøyd !
Nume: Christina
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


