FERRITSLEVFotoliu relaxant FERRITSLEV bej
| Tip | Fotoliu relaxant |
|---|---|
| Material | Spumă, Placaj, Poliester, Spumă poliuretanică, Lemn masiv de arbore de cauciuc, Oţel |
| Material | Șezut: Spumă, Placaj, Poliester, Oţel, Spătar: Spumă, Placaj, Poliester, Braț: Spumă, Placaj, Poliester, Picior: Lemn masiv de arbore de cauciuc |
| Ramă | Placaj |
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 25 kg/m³ |
| Spătar | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 25 kg/m³ |
| Cotieră | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: 25 kg/m³ |
| Picioare | Lemn masiv de arbore de cauciuc |
| Umplutură | 100% poliester, 100% poliester |
| Foaie exterioară | 100% poliester |
| Culoare | Bej |
| Funcție | Suport pentru picioare integrat, Mecanism de înclinare |
| Tip de arcuri | |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 90 cm, Înălțime: 105 cm, Adâncime: 93 cm |
| Înălțimea șezutului | 47 |
| Adâncimea scaunului | 51 |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 77 cm, Lungime: 92 cm, Înălțime: 65 cm |
| Greutate | 33 kg |
| Încărcătură maximă | 110 kg |
| Încărcătură max. pe șezut | 110 kg |
| Numărul de ambalaje | 1 |
| Certificare ecologică și sanitară | FSC® 100% |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Extrem de comod, material foarte slab
Are 5 luni, folosire normală, adică stat pe el în fiecare seară. Materialul din zonele care intră în contact cu corpul au urme vizibile de utilizare. Comparabil cu altă mobila cu scop similar, de la un competitor, este mult mai slab pe partea de textil. Canapeaua de la competitor are 6 ani și arată perfect, ambele produse sunt crem.
Nume: Stefan
Fåtölj
Jag tycker att färgen stämmer, den känns hög när man sitter i den och ganska stum men den är också helt ny. Jag är jätte nöjd!
Nume: Elli
Eugenio
Comprada hace 3 semanas. Fácil de montar, cómoda, ligera, elegante y a buen precio. Muy contentos con la compra. Eso sí, el respaldo debería ser algo más alto.
Nume: Eugenio
Ivan
Savršeno!!!
Nume: Ivan
Fotelja
Odlična fotelja. Uslužno osoblje.
Nume: Dubravka
Крісло
Надзвичайно зручне, якісно зроблене крісло! Зібрали за декілька хвилин. Хочемо купити ще одне тепер)
Nume: Людмила
Sehr zufrieden, sehr komfortabel
Hab den Sessel nun seit mehr als einer Woche. Aufbau war sehr einfach. Fühlt sich sehr gut an. Man kann stundenlang draufsitzen. Es lässt sich in zwei Stufen einstellen und ist auch in der Liege sehr komfortabel. Sitz und Armlehnen sind etwas härter aber finde das umso besser. Bin sehr zufrieden!
Nume: Ogulcan
Udobnost
Vrijednost kvalitete
Nume: Tina
Fin stol
Veldig fornøyd med stolen . God å behagelig stol , til en billig pris
Nume: Bente
Skøn lænestol
Dejlig lænestol, som man sidder rigtig godt i. Meget nem at samle. Dejlig lyst stof. Er 100% tilfreds.
Nume: Per Gammerath
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


