VEJLBYCanapea extensibilă VEJLBY 3 locuri gri închis
Produse recomandate
| Tip | Canapea extensibilă cu 3 locuri |
|---|---|
| Persoane | 3 |
| Material | Spumă, LVL, Plăcile MDF constau în fibre de lemn foarte subțiri lipite prin presare. |
| Material | Șezut: Spumă, LVL, PAL, Placaj, Poliester, Spătar: Spumă, Poliester, Braț: Spumă, LVL, PAL, Poliester, Picior: PP (polipropilenă), Lemn masiv de arbore de cauciuc, Oţel |
| Șezut | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: D30 kg/m³ |
| Spătar | Material: Poliester, Material spumă: Poliester, Densitatea spumei: 80g/m2 kg/m³ |
| Cotieră | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: D23 kg/m³ |
| Picioare | PP (polipropilenă) |
| Suprafață extinsă | Material: Poliester, Material spumă: Spumă poliuretanică, Densitatea spumei: D24 kg/m³ |
| Culoare | Gri închis |
| Caracteristică | Fără spațiu depozitare |
| Tip de arcuri | Fiecare arc pocket este protejat de un buzunar din țesătură, care oferă flexibilitate saltelei, crește durabilitatea și reduce zgomotul. |
| Dimensiune după asamblare | Lățime: 240 cm, Înălțime: 86 cm, Adâncime: 88 cm |
| Înălțimea șezutului | 49 |
| Adâncimea scaunului | 55 |
| Suprafaţă extinsă | Lăţime: 140 cm, Lungime: 191 cm |
| Informații asamblare | Neasamblat |
| Dimensiune înainte de asamblat | Lățime: 76 cm, Lungime: 195 cm, Înălțime: 105 cm |
| Greutate | 99 kg |
| Încărcătură maximă | 330 kg |
| Încărcătură max. pe șezut | 110 kg |
| Încărcătură max. pe suprafața de dormit | 220 kg |
| Numărul de ambalaje | 3 |
| Certificare ecologică și sanitară | Produsele care poartă această etichetă sunt fabricate folosind un amestec de materiale din păduri certificate FSC®, materiale reciclate și/sau lemn controlat de FSC. Deși lemnul controlat nu provine din păduri certificate FSC, acesta diminuează riscul ca materialul să provină din surse inacceptabile. Căutați produsele care poartă eticheta FSC în magazine și online. |
| Instrucțiuni | Poate fi curățat cu apă pe suprafețe mici |
| Distribuitor | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recomand cu incredere!
Produs conform cu descrierea,pret ok,livrare ok,montaj relativ simplu!
Nume: George
Rec.
Produs ok!
Nume: Stoica Constantin
Buena compra lo recomiendo
Muy contento con la compra y con el servicio de Jysk.
Nume: Pablo
Divano letto
Bello,comodo e facile da montare
Nume: Stefania
Divano letto
Davvero comodi e belli robusti. Qualità ottima!!
Nume: Parminder
Bäddsoffa
Dålig soffa. Man glider ner när man sitter i soffan och är väldigt obekväm att sova i.
Nume: Anna
Gutes Schlafsofa
Schnelle Lieferung, einfacher Aufbau. Angenehme Höhe. Man sitzt super drauf. Ein Punkt Abzug wegen den überteuerten Lieferkosten.
Nume: Jaqueline
Schlafsofa
Bin sehr gut zufrieden
Nume: Terbrueggen
Schlafsofa
Sehr schöne Couch bequem sitzt sich sehr gut
Nume: Sandra Njedo
Not able to sleep on it
It is good just as a settee, you cannot sleep on it and that was the whole point for me. I have tried to use it as a bed, but there is a very big gap between the sitting side and the underneath one. I tried to push it closer, wheels are moving back and forward. Whenever you move during the night so it will the mobile part because of this gap. I am trying to contact the Customer service, already paid for someone to install it and I would like it fixed or exchanged but I am expecting Jysk to pay for this trouble and send somebody.
Nume: Cristina Radu
Atunci când achiziționați un produs online, puteți alege între mai multe opțiuni de livrare, fie în magazin, fie acasă sau la serviciu.
Click & Collect – rezervă online, ridică din magazin – fără costuri suplimentare
Serviciul Click & Collect – Rezervă online, ridică din magazin, vă permite să rezervați produsele online, apoi să le plătiți și să le ridicați din magazinul JYSK pe care îl alegeți. Atunci când rezervați un produs prin serviciul Click & Collect veți primi în maxim 30 de minute un mesaj de confirmare care vă anunță că aveți comanda pregătită.
Serviciul Click & Collect este gratuit și nu implică nicio taxă suplimentară. Veți plăti doar costul produselor comandate, iar plata se va face direct în magazin, în momentul în care ridicați comanda.
Livrare în magazin - Fără taxă de livrare
Online aveți acces la un sortiment și mai larg decât puteți găsi în magazinele noastre. Dacă doriți să cumpărați produsele online, comandați online, plătiți produsele și alegeți să le livrați într-un magazin JYSK la alegere.
Veți fi contactat de JYSK atunci când produsele dvs. vor fi livrate în magazin și gata pentru a fi ridicate.
Vă rugăm să rețineți că anumite produse nu sunt disponibile pentru această metodă de livrare din cauza greutății produsului sau a problemelor de ambalare.
Termenul de livrare este de 6 – 14 zile lucrătoare. Puteți opta pentru serviciul ”Livrare a comenzilor online într-un magazin JYSK” doar dacă comanda dumneavoastră are o valoare de minim 249 lei.
Livrarea comenzilor online la adresa indicată
Atunci când achiziționați produse online puteți alege orice adresă de livrare doriți. Livrarea se va efectua prin intermediul societății de curierat indicată de JYSK, iar costul livrării va fi calculat după ce adăugați produsele în coșul de cumpărături. Termenul de livrare este de 4 - 6 zile lucrătoare pentru coletele mici (produse sub 30 de kg) si 5 - 8 zile lucrătoare pentru coletele mari (peste 30 de kg, in special mobilier si saltele, etc.
Produse disponibile numai în magazin
Ne dorim să puteți achiziționa produsele noastre online sau din magazin, în funcție de dorințele și necesitățile dumneavoastră. În anumite cazuri însă, unele produse sunt disponibile numai în magazin. Pot fi rezervate online prin serviciul Click & Collect sau pot fi achiziționate direct din unul dintre magazinele fizice JYSK. În general, produsele disponibile doar în magazin sunt: produse fragile, care se pot deteriora în urma transportului, precum oglinzile; produse care ies din sortiment și de aceea nu se mai află pe stock la depozitul central; produse care sunt disponibile pe o perioadă limitată, precum decorațiunile de Crăciun.
Indiferent de felul în care alegeți să intrați în posesia produselor noastre, vă așteptăm pe site și în magazinele fizice și vă dorim o experiență de cumpărături plăcută!


